ابزار جدید اپل، پورت‌کردن آسان بازی‌های ویندوز را به مک، آیپد و آیفون ممکن می‌کند

سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۴
مطالعه 1 دقیقه
اجرای بازی Rise of the Tomb Raider روی لپ تاپ مک بوک پرو M1
ابزار جدید اپل برای توسعه‌دهندگان، پورت‌کردن بازی‌های ویندوز روی آیفون، مک و آیپد را ساده‌تر می‌کند.
تبلیغات

اپل ابزار Game Porting Toolkit 2 را معرفی کرد که از برخی از پرتقاضاترین درخواست‌های توسعه‌دهندگان پشتیبانی می‌کند. ابزار جدید اپل پورت‌کردن بازی‌های ویندوز را به مک، آیفون و آیپد آسان‌تر می‌کند. سال گذشته، اپل از نسخه‌ی اول ابزار Game Porting Toolkit برای کمک به توسعه‌دهندگان برای پورت‌کردن بازی‌هایشان به مک رونمایی کرد.

Game Porting Toolkit 2 با بازی‌های ویندوز سازگاری بهتری دارد و قابلیت کدنویسی و رفع باگ و به‌روزرسانی‌های Xcode که کد و سایه‌زن‌های بازی را در تمامی دستگاه‌ها یکپارچه می‌کند، به‌همراه دارد. اپل برای کمک به توسعه‌دهندگان در انتقال بازی‌هایشان به مک راهنمایی‌های بیشتری ارائه می‌کند.

با ابزار جدید اپل، توسعه‌دهنده‌ها می‌توانند وضعیت اجرای بازی‌هایشان روی تراشه‌های این شرکت را بررسی کنند. ابزار Game Porting Toolkit 2 به توسعه‌دهنده‌ها امکان می‌دهد تا پیش‌ از ایجاد هرگونه تغییری، نسخه‌ی ویندوز بازی‌هایشان را نیز بر بستر محیطی ویژه، روی تراشه‌های اپل اجرا کنند.

پشتیبانی از رهگیری پرتو و مجموعه‌ دستورالعمل‌های AVX2 و گرافیک بهبودیافته و سازگاری محاسباتی بیشتر از جمله قابلیت‌های Game Porting Toolkit 2 محسوب می‌شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات