این بازی گیمرهای زیادی را مجذوب خودش کرده است

سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
بازی Like a Dragon: Infinite Wealth
یک بازی در هفته‌ی اول انتشار رکوردشکنی کرده و توانسته است گیمرهای زیادی را در ژاپن مجذوب خودش کند.
تبلیغات

استودیو Ryu Ga Gotoku اعلام کرد Like a Dragon: Infinite Wealth از زمان انتشار تا کنون بیش‌ از یک میلیون واحد فروش داشته است که نشان از موفقیت چشمگیر این بازی دارد.

رکورد جدید در حالی به‌دست آمده است که بازی‌های معروف دیگری مثل Tekken 8 و Persona 3 Reload تقریباً همزمان با Like a Dragon: Infinite Wealth از راه رسیدند. ماسایوشی یوکایاما، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی Like a Dragon: Infinite Wealth، می‌گوید شرکتش تاکنون چنین فروشی را برای یک بازی ویدیویی تجربه نکرده بود.

یوکایاما می‌گوید: «ما یک هفته پس‌ از انتشار بازی در سرتاسر جهان تقریباً یک میلیون نسخه فروختیم و قبلاً هرگز چنین رکوردی را تجربه نکرده بودیم؛ درحالی‌که بازی‌هایی مانند Like a Dragon در درازمدت فروش زیادی تجربه می‌کنند و روند مذکور از روزهای ابتدایی نسخه‌های مختلف این بازی وجود داشته است.»

یوکایاما در بخش دیگری از صحبت‌هاش گفت: «Like a Dragon پایگاه کاربری بزرگسالی دارد. مردم از دوستان خود درمورد چنین بازی‌هایی می‌شنوند و به‌طور اتفاقی با آن‌ها آشنا می‌شوند و چنین عناوینی با همین روش رشد می‌کنند و درواقع به‌ همین‌ دلیل است که فروش بالا در اولین هفته من را شگفت‌زده کرد.»

GamingBolt می‌نویسد Like a Dragon: Infinite Wealth در ژاپن عملکرد بسیار خوبی داشته و به‌طور کلی فروش آن در آسیا چشمگیر بوده است. در اولین هفته‌ی انتشار بازی مذکور بیش‌ از ۱۸۰ هزار نسخه‌ی فیزیکی از آن در ژاپن فروش رفت که از نسخه‌های قبلی یعنی Like a Dragon: Yakuza و Like a Dragon: The Man Who Erased His Name بیشتر بود؛ در مقام مقایسه فروش نسخه‌ی فیزیکی این بازی‌ها به‌ترتیب ۱۵۶ هزار و ۱۲۳ هزار واحد بود.

Like a Dragon: Infinite Wealth برای کنسول پلی استیشن مدل پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، کنسول ایکس باکس مدل ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی با قیمت ۷۰ دلار دردسترس است. این بازی درواقع ادامه‌ای برای Like a Dragon: Yakuza محسوب می‌شود.

استودیو RGG، نسخه‌ی Infinite Wealth بازی Like a Dragon را طولانی‌ترین بازی این سری تا به‌ امروز توصیف می‌کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات