سرقت خودرو در جی تی ای ۶ بسیار سخت‌تر و واقع‌گرایانه‌تر می‌شود

چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۵
مطالعه 1 دقیقه
تصویر منظره‌ی بازی GTA 6 از تریلر بازی
احتمالاً شاهد ویژگی‌های واقع‌گرایانه، تجربه‌ی بازی بسکتبال و سرقت سخت‌تر خودروها در GTA 6 خواهیم بود.
تبلیغات

GTA 6 یکی از مورد انتظارترین بازی‌های راک‌استار گیمز است که هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد؛ اما اخیراً اطلاعاتی درباره‌ی ویژگی‌های جدید این بازی منتشر شده‌ است که می‌تواند طرفداران مجموعه‌ی جی تی ای را هیجان‌زده کند.

بنابر پستی در ردیت، یکی از ویژگی‌های GTA 6، خشونت واقع‌گرایانه‌تر و تأثیرگذارتر خواهد بود. کاربر ردیت می‌گوید احتمالاً در این بازی شاهد مکانیک‌های جدیدی مثل پاشیدن خون از محل زخم‌های گلوله و حتی قطع اعضای بدن باشیم.

از دیگر ویژگی‌هایی که ممکن است در GTA 6 ببینیم، فعالیت‌های تفریحی بیشتر و متنوع‌تر است. به‌عنوان مثال ممکن است قابلیت رفتن به باشگاه ورزشی و انجام بازی بسکتبال را در GTA 6 تجربه کنیم.

یک ویژگی دیگری که ممکن است در GTA 6 وجود داشته باشد، سخت‌تر شدن سرقت خودرو است؛ به‌طوری که رانندگان در برابر شما مقاومت می‌کنند و حتی ممکن است با اسلحه یا مشت مانع سرقت خودرو خود شوند. ممکن است حتی در روزهای بعد هم اگر پلیس‌ها شما را با همان وسیله‌ی سرقت‌شده ببینند، دستگیرتان کنند.

اطلاعات فاش‌شده هنوز تأیید نشده‌اند و ممکن است در نسخه‌ی نهایی بازی وجود نداشته باشند. اگر این ویژگی‌ها وارد GTA 6 شوند، می‌توانند باعث شوند بازیکنان احساس نزدیکی بیشتری به کاراکترها و محیط بازی داشته باشند.

طبق گفته‌ی راک‌استار گیمز، بازی جی تی ای ۶ قرار است در سال ۲۰۲۵ برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس دردسترس قرار بگیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات