این مدل صورتی دسته نینتندو سوییچ است

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
دسته‌ی بازی نینتندو به رنگ صورتی پاستیلی در کنار چند گل لاله‌ی صورتی
نینتندو با دسته‌ی بازی به رنگ صورتی پاستیلی، به استقبال بازی جدیدش می‌رود.
تبلیغات

نینتندو دسته‌ی بازی جدیدی را هم‌رنگ شخصیت بازی Princess Peach: Showtime ارائه می‌کند. این شرکت در شبکه‌ی اجتماعی ایکس اعلام کرد که کنترلرهای Joy-Con صورتی پاستیلی همراه بازی موردبحث عرضه خواهند شد.

Princess Peach: Showtime به‌همراه دسته‌ی بازی برای مدت محدودی در فروشگاه نینتندو و فروشگاه‌های منتخب‌ فروخته می‌شود. این شرکت قیمت دسته‌ی بازی کنسول نینتندو را مشخص نکرده است؛ اما انتظار می‌رود قیمت دسته بازی یادشده به ۸۰ دلار برسد.

دسته‌ی بازی نینتندو در رنگ‌های پاستیلی دو جفت با رنگ‌های صورتی همراه زرد و سبز همراه بنفش

در‌حال‌حاضر، نینتندو یک دسته‌ی بازی صورتی پاستیلی برای فروش دارد؛ اما مشکل اینجا است که دسته‌ی چپ آن صورتی و دسته‌ی راست آن زرد است. ارائه‌ی دسته‌ی بازی کاملاً صورتی به‌افتخار پرنسس پیچ، شخصیت اصلی بازی Princess Peach: Showtime، انجام می‌شود.

در بازی Princess Peach: Showtime، پرنسس پیچ نقش قهرمان داستان را دارد و توانایی‌هایی مانند استفاده از روبانی شلاق‌مانند و قابلیت تبدیل سریع به نینجا، شیرینی‌پز، دختر گاوچران و کونگ‌فوکار را دارد.

بازی Princess Peach: Showtime برای پیش‌خرید در نینتندو و آمازون دردسترس است. بازی و دسته‌ی بازی صورتی پاستیلی در ۲۲ مارس (۳ فروردین) عرضه خواهند شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات