طرفداران GTA 6 می‌خواهند بازی GTA Online را تحریم کنند

شنبه ۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
پوستر بازی GTA VI
لو رفتن کد منبع GTA V جنجال‌های مختلفی برای راک‌استار به‌دنبال داشت و اکنون هواداران GTA می‌خواهند نسخه‌ی آنلاین این بازی را تحریم کنند.
تبلیغات

افشای کد منبع کامل بازی GTA 5 حاوی جزئیاتی درمورد محتوای اضافه بود که راک‌استار آن‌ها را منتشر نکرده است. به‌عنوان مثال این کدها نشان از چندین DLC داستانی برای GTA 5 دارند که می‌توانست هواداران بازی را ساعت‌ها سرگرم کند؛ اما هیچ‌گاه دردسترس قرار نگرفتند.

طبق اطلاعات به‌دست‌آمده از کدهای GTA V، قرار بود داستان این بازی با DLC جدید به Liberty City بازگردد. متأسفانه این محتوا دردسترس قرار نگرفت و گیمرها تصور می‌کنند دلیلش، موفقیت‌های GTA Online است.

با توجه به این موضوع که GTA VI قرار است سال ۲۰۲۵ منتشر شود، بی‌شک نسخه‌ی به‌روز GTA Online نیز دردسترس گیمرها قرار خواهد گرفت. اکنون طرفداران بازی در حال برنامه‌ریزی هستند از نسخه‌ی آنلاینش دوری و از رخ دادن اتفاق مشابه و عدم انتشار DCLها برای حالت تک‌نفره جلوگیری کنند.

به‌نوشته‌ی Dexerto، طرفداران نسخه‌ی تک‌نفره‌ی GTA در سرتاسر رسانه‌های اجتماعی، بازیکنان GTA Online را به‌دلیل تصمیم راک‌استار برای لغو DLCهای داستانی و اینکه GTA 6 چگونه این کار را بار دیگر تکرار خواهد کرد، خطاب قرار داده‌اند. آن‌ها می‌گویند همه‌ی گیمرهای GTA Online مقصر هستند؛ زیرا با خریدهای خود باعث شدند را‌ک‌استار برای کسب سود بیشتر از انتشار DLC جدید برای GTA V خودداری کند.

یکی از کاربران با انتشار اسکرین‌شاتی از فهرست DLC-های لغو‌شده‌ی GTA V گفت: «راک‌استار از این بابت آسیب خواهد دید.»

یکی دیگر از طرفداران GTA گفت: «Liberty V به‌عنوان جدیدترین DLC بخش تک‌نفره‌ی GTA V لغو شد و راک‌استار این محتوا را منتشر نکرد تا آن‌ را در نسخه‌ی آنلاین بازی ارائه دهد و از این‌ طریق درآمد بیشتری به‌دست آورد. من نمی‌خواهم با GTA 6 شاهد تکرار این اتفاق باشم.»

با توجه به تبلیغات گسترده‌ی GTA 6، باید دید چه تعداد از گیمرها به قول خود برای عدم پرداخت پول در نسخه‌ی آنلاین این بازی عمل خواهند کرد و از طرفی راک‌استار به این تهدیدها توجه خواهد کرد یا خیر.

بازی GTA 6 قرار است سال ۲۰۲۵ برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات