رویداد گیمینگ مایکروسافت، در بیلد ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد

دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
مطالعه 1 دقیقه
مایکروسافت چند روز پیش تاریخ برگزاری رویداد بیلد ۲۰۲۱ را اعلام کرد و حالا به نظر می‌رسد این رویداد میزبان یک مراسم گیمینگ هم خواهد بود.
تبلیغات

مایکروسافت خردادماه رویداد بیلد ۲۰۲۱ را برگزار می‌کند و طبق گزارش ام‌اس پاوریوزر، در این رویداد اتفاق جالبی برای علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی رخ می‌دهد. گفته شده است نام این مراسم مخصوص بازی‌های ویدئویی، «What’s Next for Gaming» و بخشی از کنفرانس What’s Next این شرکت خواهد بود که به‌عنوان هسته اصلی این رویداد شناخته می‌شود.

البته انتظار نمی‌رود در این رویداد خبری از معرفی بازی باشد و احتمالا جنبه تجاری دارد. به‌احتمال زیاد درباره تکنولوژی‌های جدید موتور بازی‌سازی id Tech صحبت می‌شود که در ساخت بازی‌هایی مانند Doom Eternal مورد استفاده قرار گرفته بود.

مایکروسافت در زمان خرید استودیوهای بازی‌سازی بتسدا اعلام کرد که به استفاده از تکنولوژی id Tech بسیار علاقه دارد. بعید نیست در این رویداد اطلاعات بیشتری از سرویس ایکس‌باکس گیم پس و سرویس ایکس کلاد هم منتشر شود.

از آنجایی که رویداد بیلد بیشتر جنبه تجاری دارد و برای کسب‌وکارها و توسعه‌دهندگان بسیار مهم است؛ به احتمال زیاد خبر چندان بزرگی در حوزه گیم در آن اعلام نمی‌شود.

مراسم بیلد ۲۰۲۱ از ۴ تا ۶ خردادماه برگزار خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات