Mixer به گیمرهای فعال در پلتفرم خود صد دلار کمک نقدی می‌کند

سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
پلتفرم استریم بازی Mixer برای کمک به استریمرهای خود در دوره‌ی شیوع ویروس کرونا راه‌حل بسیار ساده‌ای انتخاب کرده است.
تبلیغات

بسیاری از شرکت‌های بزرگ فناوری و پلتفرم‌های اینترنتی برای کمک به افرادی وارد عمل شده‌اند که با تهیه‌ی محتوا به ادامه‌ی حیات آن‌ها کمک می‌کنند. شیوع ویروس کرونا در جهان باعث ایجاد مشکلات اقتصادی فراوانی در همه‌ی کشورها شده است. Mixer، پلتفرم بازی متعلق به مایکروسافت، یکی از راه‌های ساده‌ی ممکن را برای کمک به استریمرهای خود انتخاب کرده است. این شرکت قرار است به تمام استریمرهایی که به درجه‌ی «همکاری» با Mixer رسیده‌اند، ۱۰۰ دلار پرداخت کند. میکسر امیدوار است این مبلغ به این افراد در گذران زندگی‌شان کمک کند. 

بسیاری این روش را غیرمؤثر می‌دانند. درحالی‌که استریمرهای مشهور Mixer مانند نینجا و Gothalion به ۱۰۰ کمد نقدی این شرکت نیازی ندارند، بسیاری از استریمرهای کمترشناخته‌شده که زمانی کمتر را به بازی روی این پلتفرم اختصاص می‌دهند، احتمالا به مبلغی بسیار بیشتر برای ادامه‌ی زندگی نیاز خواهند داشت؛ چراکه اغلب به شغل‌های روزمزد مشغول هستند. به‌نظر نمی‌رسد مایکروسافت امکان پوشش نیازهای مالی این افراد را داشته باشد.

با وجود مطرح‌شدن این انتقادها به مایکروسافت، Twitch، دیگر پلتفرم بزرگ بازی، هنوز برنامه‌ای برای کمک به استریمرهای خود اعلام نکرده است. مدیران این شرکت به اظهارنظر در‌این‌باره تمایلی ندارند. البته استریمرهای این پلتفرم به‌دلیل افزایش بازدیدهایشان در دوره‌ی شیوع ویروس کرونا و قرنطینه‌ی خانگی جهانی ممکن است نیاز زیادی به کمک‌های Twitch نداشته باشند.

مایکروسافت درزمینه‌ی افزایش بازدید به استریمرهای خود که به درجه‌ی همکاری با Mixer رسیده‌اند، اطمینان داده بازدید آن‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات