سریال تلویزیونی پرندگان خشمگین جای تام و جری را پر می‌کند

سریال تلویزیونی پرندگان خشمگین جای تام و جری را پر می‌کند

Rovio، شرکت تولیدکننده بازی پرندگان خشمگین، اخیرا اعلام نموده که در حال آماده سازی سریال کارتونی و فیلم کامل این جانوران همیشه عصبانی است. قرار است این سریال در قالب 52 قسمت 3 دقیقه ای تا پایان سال جاری به صورت هفتگی به نمایش درآید؛ از سوی دیگر، فیلم سینمایی کارتونی آنها نیز تا سال 2015 پرده سینماها را تسخیر خواهد کرد.

نیک دورا، رئیس بخش انیمیشن این کمپانی در کنفرانس خبری که در شهر کن فرانسه برگزار شده بود اعلام نمود:

Angry Birds در آینده‌ای نزدیک، چیزی بیشتر از یک تیرکمان و پرتاب چند گنجشک عصبی خواهد بود. وی همچنین اعلام کرد که در سریال تلویزیونی Angry Birds، به تفکرات عمیق‌تر و احساسات درونی شخصیت‌های این مجموعه پرداخته خواهد شد و همگان پی خواهند برد که چرا این دار و دسته، همیشه خشمگین و عصبانی هستند.

جالب است بدانید تاکنون بیش از 700 میلیون نسخه از بازی پرندگان خشمگین دریافت شده و روزانه بیش از 130 میلیون نفر با آن سرگرم هستند، و بنا به تخمین کارشناسان اقتصادی، ارزش مالی شرکت سازنده تنها در طول دو سال پس از عرضه این بازی مهیج به بیش از 5.6 میلیارد پوند یعنی حدود 9 میلیارد دلار امریکا، رسیده است.

angrybirds-series-in-tv-2

پیتر وسترباکا، یکی از صاحبنظران ارشد بازاریابی معتقد است که کمپانی Rovio پس از این تعداد دانلود، خود را تنها یک تولید کننده بازی نمی داند و در واقع به یک برند سرگرمی تبدیل شده است. به طوری که میتوان شخصیت‌های ساخته شده توسط این کمپانی را با شخصیت‌هایی چون ماریو نینتندو یا هلوکیتی محصول ساناریو مقایسه نمود.

این شرکت تولیدکننده بازیهای رایانهای که با قدمت 50 ساله خود توانسته تاکنون بیش از 300 کارمند را به کار گیرد، ژوئن گذشته اقدام به خرید استودیوی انیمیشن سازی Kombo کرد تا از این طریق به توسعه هر چه بیشتر پلتفرم بازی خود بپردازد. آنها همچنین قصد دارند تا دفتر مرکزی شرکت را از مرکز هلسینکی فنلاند به پایتخت موبایلسازی جهان یعنی همان منطقه‌ای که نوکیا در آن مستقر است، منتقل کنند.

در آخر لازم به ذکر است کمپانی Rovio برای هر چه بیشتر کردن سود خود اخیراً توافقنامهای را با یکی از قویترین فروشگاههای زنجیرهای در ایالات متحده منعقد کرده است تا در کنار تولید بازی، فیلم و کارتون اقدام به فروش اسباببازی، کتاب و لباس‌های خود نیز کند. از این گذشته آنها قصد دارند تا فروشگاه های زنجیرهای خاص خود را نیز در سراسر چین باستانی برپا کند.

ما که حتما از لباس‌های این کمپانی استقبال خواهیم کرد.

منبع: Cnet | Dailymail | لینک مطلب

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده