گیمر: اتومبیل، اتوبان، سرعت

گیمر: اتومبیل، اتوبان، سرعت

اگر علاقمند به بازی‌های موبایلی هستید و دوست دارید مهارت خود را در این زمینه محک بزنید، «گیمر» بهترین فرصت برای شما است. برای شرکت در رقابت این هفته با زومیت همراه باشید.

به «گیمر» خوش آمدید! گیمر به صورت هفتـگی و در روزهای پنجشنبه منتشر می‌شود. در هر گیمر، یک بازی ‌موبایلی معرفی می‌شود. شما یک هفته فرصت دارید تا مهارت و توانایی خود را در این بازی به رخ دیگران بکشید. در قسمت بعدی، ۱۰ گیمری که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند معرفی خواهند شد.

برترین‌ «گیمر» در هفته گذشته

عنوان «گیمر» هفته گذشته به بازی !Ninja Up اختصاص داشت. در طول هفته‌های گذشته، تلاش بسیار زیادی شد تا اسکرین‌شات‌های دستکاری شده یا مربوط به نسخه‌های غیرمعتبر و هک‌شده حذف شوند. پس از حذف نتایج غیرمعتبر، ۱۰ کاربر برتر عبارتند از:

 • ۱- آقای منصور کریمی - امتیاز: ۱۸۳۰
  ۲- خانم سهیلا پارسا - امتیاز: ۱۵۳۵
 • ۳- آقای ناصر چلبی‌زاده - امتیاز: ۸۶۱
  ۴- آقای علی خاندی - امتیاز: ۷۵۰
 • ۵- آقای احمد نجاری - امتیاز: ۷۲۴
 • ۶- آقای علی کوشکی - امتیاز: ۶۴۵
 • ۷- آقای فرزاد کارخانی - امتیاز: ۶۲۵
  ۸- آقای محمد شمس - امتیاز: ۵۹۳
 • ۹- خانم الهام پورضیاء - امتیاز: ۵۸۹
  ۱۰- آقای رضا اکبرزاده - امتیاز: ۴۳۲

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران عزیز و دوست‌داشتنی در سری «گیمر» سپاسگزاری کنیم. توجه شما به «گیمر» و زومیت باعث افتخار همه ماست!

این هفته: Two Cars

این قسمت از سری «گیمر» به بازی Two Cars، محصولی از شرکت Ketchapp اختصاص دارد. شما می‌توانید بـازی جذاب Two Cars را به کمک لینک‌های زیر دانلود و در «گیمر» این هفته مشارکت کنید.

دانلود از فروشگاه اپ‌استور  دانلود از فروشگاه مایکت  دانلود از فروشگاه ویندوزفون

در این بازی باید به صورت همزمان دو خودروی در حال حرکت را کنترل کرده و علاوه برای گرفتن دایره‌ها از برخورد با مربع‌ها خودداری کنید.

2 Cars

شرکت در مسابقه «گیمر»

2 Cars Resultبرای شرکت در «گیمر» پس از دانلود و اجرا, بازی را شروع کنید. در پایان از بیشترین امتیاز خود, یک اسکرین‌شات تهیه و آن را برای ما ارسال کنید. اسکرین‌شات گرفته‌شده باید به صورت خام ارسال شود. هرگونه تغییر و ویرایش در اسکرین‌شات اعم از کوچک‌کردن، چرخاندن و یا هر مورد دیگر باعث حذف گیمر از مسابقه خواهد شد. اسکرین‌شات تهیه شده از این بازی باید مشابه تصویر سمت چپ باشد که در آن علاوه برای امتیاز بازی، کلید‌هایی مانند Share نیز نمایش داده شده‌اند. به یاد داشته باشید که اسکرین‌شات خود را به صورت خام برای ما ارسال کنید و هیچگونه تغییری روی آن اعمال نکنید.

اگر قــصد دارید امتـــیـاز خــــود را بـــرای مـــا ارســال کــنـیـد، لــطفا بــه مـوارد زیـر توجه کــنید:
ایمـــیــل آدرس: ایمیل گیمر // مــــوضــوع (Subject) ایــــمـــیــــل: Gamer 10
در بدنه ایمیل نیز علاوه بر ضمیـمه کردن اسکـرین‌شات بازی، نام و نام‌خانوادگی خود را درج کنید.

چند نکته

۱- اسکرین‌شات باید از بالاترین امتیاز کسب‌شده در این هفته باشد نه بالاترین امتیازی که تا به‌حال کسب کرده‌اید.
۲- اگر پس از ارسال ایمیل، رکورد بالاتری ثبت کردید، امتیاز جدید را برای زومیت ارسال کنید.
۳- حتما در موضوع (Subject) ایمیل، امتیاز خود و در بدنه آن اسکرین‌شات بازی را ضمیمه کنید.
۴- اگر دوست دارید با سایر کاربران آشنا شده و به بازی‌های چندنفره بپردازید، نام‌کاربریتان را در Game Center یا Google Play Game در بخش نظرات نوشته و خود را به دیگران معرفی کنید.
۵- اگر بازی‌های دیگری می‌شناسید آنها را به ما نیز معرفی کنید.
۶- اینجا مکانی برای قضاوت و تحقیق درباره درستکاری افراد نیست. تنها نتیجه شرکت در بخش‌هایی مانند «گیمر» آشنایی بهتر شما با سایر کاربران و تجربه کمی هیجان است. فعالیت زومیت برای شما است و بهتر شدن فضای آن به مشارکت همه شما نیازمند است.
۷- همیشه افراد اندکی وجود دارند که علاقمند به روش‌های غیرمتعارف هستند. جستجوی پاسخ معماهای «پازل» در اینترنت یا استفاده از ابزارهای مختلف برای دستکاری یا ویرایش اسکرین‌شات‌های «گیمر» به نگرش و دیدگاه شما درباره برگزاری یک رقابت منصفانه و مفرح باز می‌گردد. تیم زومیت همواره سپاسگزار کاربرانی است که به خود و دیگران احترام می‌گذارند.

برای شرکت در مسابقه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه فرصت دارید. برای بهتر شدن «گیمر» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده