شایعه: آیپاد تاچ با طراحی شبیه آیفون 12 در سال ۲۰۲۱ روانه‌ی بازار خواهد شد

شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
بر اساس گزارش‌های منتشرشده، اپل در نظر دارد یک مدل آیپاد تاچ با طراحی شبیه به آیفون 12 را تا پایان سال ۲۰۲۱ روانه‌ی بازار کند.
تبلیغات

اگر از علاقه‌مندان به محصولات اپل باشید، حتماً اطلاع دارید که آخرین مدل آیپاد تاچ در سال ۲۰۱۹ روانه‌ی بازار شد؛ اما اپل تصمیم گرفت در سال ۲۰۲۰ مدل دیگری از آیپاد تاچ معرفی نکند؛ اما به نظر می‌رسد  برنامه‌ها تغییر کرده است و برای سال ۲۰۲۱ برنامه‌هایی برای عرضه‌ی آیپاد تاچ بعدی وجود خواهد داشت.

یکی از فعالان حوزه‌ی فناوری توییتی در حساب شخصی خود منتشر کرده است که شامل تصاویری رندر آیپاد تاچ بعدی اپل است. Ubergizmo گزارش می‌دهد که در تصاویر می‌توان شباهت آیپاد تاچ با آیفون ۱۲ را مشاهده کرد؛ به‌ گونه‌ای گویا طراحان مدل بعدی آیپاد تاچ از طراحی ظاهری آیفون ۱۲ الهام گرفته‌اند.

در توییت منتشرشده اشاره می‌شود که آیپاد تاچ بعدی برای عرضه در پاییز ۲۰۲۱ آماده خواهد شد. لبه‌های صفحه‌نمایش آیپاد تاچ بعدی برخلاف مدل‌های پیشین، انحنای ندارند و طراحی زاویه‌دار، درست شبیه به آیفون ۱۲ خواهند داشت. چنین موضوعی کاملاً منطقی به نظر می‌رسد؛ زیرا اپل از این طراحی در محصولات اخیر خود استفاده می‌کند. در گزارش‌های دیگری اشاره شد که اپل واچ سری ۷ نیز چنین طراحی دارد و صفحه‌نمایشی با لبه‌های صاف به کاربر ارائه خواهد کرد. 

متأسفانه پست توییتری به مشخصات سخت‌افزاری آیپاد تاچ بعدی اپل اشاره‌ای ندارد و نمی‌دانیم چه تفاوت‌هایی از لحاظ جزئیات سخت‌افزاری میان نسخه‌ی ۲۰۱۹ آیپاد تاچ با مدل معرفی‌نشده وجود خواهد داشت. نکته‌ی قابل‌ توجه در مورد سری آیپاد تاچ این است که دارندگان آیفون تقریباً به داشتن چنین محصولی بی‌نیاز هستند؛ زیرا آیفون تمامی امکانات آیپاد تاچ را به نحوی به کاربر ارائه می‌کند.

تصاویر مدل جدید آیپاد تاچ اپل
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات