پیکسل بادز جدیدترین هدفون بی‌سیم گوگل معرفی شد

چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۱
مطالعه 2 دقیقه
گوگل از هدفون بی‌سیم جدید خود با نام پیکسل بادز رونمایی کرد که ۱۵۹ دلار قیمت دارد.
تبلیغات

گوگل در جریان رویداد خود از هدفون‌ بی‌سیم جدیدی به نام Pixel Buds رونمایی کرد که از ماه نوامبر با قیمت ۱۵۹ دلار در رنگ‌بندی جذاب وارد بازار می‌شود. این هدفون را می‌توان با رنگ گوشی‌های پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس‌ال ست کرد.

هدفون جدید گوگل از طراحی متمایزی بهره می‌برد. به عنوان مثال می‌توان به طراحی باز و کاهنده‌ی نویز اشاره کرد که امکان تنظیم اندازه‌ی حلقه‌ی آن وجود دارد و نیازی نیست آن را کاملا در گوش خود فرو کنید.

همچنین یک تاچ‌پد لمسی در قسمت راست ایرباد گوگل تعبیه شده است که به شما اجازه می‌دهد روی پخش موسیقی، تنظیم صدا و پاسخ به تماس‌های ورودی کنترل داشته باشید. علاوه بر این با لمس تاچ‌پد مورد نظر می‌توانید به گوگل اسیستنت دسترسی داشته باشید و از دستورات صوتی برای پخش موسیقی، ارسال متن یا مشخص کردن مسیر پیاده‌روی استفاده کنید. بعد از شنیدن صدای هشدار، با دو بار زدن روی قسمت راست ایربادز می‌توانید به گوگل اسیستنت بگویید که پیام را برای شما بخواند.

گوگل اشاره کرده است که دارندگان گوشی‌های پیکسل به‌طور ویژه‌ای می‌توانند از ترجمه‌ی هم‌زمان پیکسل بادز و گوگل ترنسلیت استفاده کنند. هدفون گوگل می‌تواند صدای پخش‌شده را تشخیص دهد و در لحظه آن را به زبان مورد نظر ترجمه کند. زمانی که شخص مقابل صحبت می‌کند، می‌توانید ترجمه‌ی آن را در گوش خود بشنوید.

باتری پیکسل بادز گوگل پنج ساعت شارژدهی دارد که خیلی بد نیست. برای شارژ این هدفون باید آن را در کیس شارژ قرار دهید، اما پیکسل بادز مانند ایرپادز اپل کاملا بی‌سیم نیست. گوشی‌های هدفون با سیم به هم متصل شده‌اند. کیس شارژ پیکسل بادز از پورت یواس‌بی نوع سی بهره می‌برد و تنها به یک کابل برای گوشی پیکسل و پیکسل بادز نیاز دارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات