با اولین مسواک تمام خودکار دنیا، دندان‌هایتان را در ۱۰ ثانیه مسواک کنید

شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
مسواک‌های برقی ابزار جدیدی نیستند؛ اما مسواک خودکار جدیدی ساخته شده است که تنها در ۱۰ ثانیه می‌تواند تمام دندان‌ها را بشوید.
تبلیغات

اتوماسیون و خودکار شدن امور، روزبه‌روز بیشتر در زندگی ما نمود پیدا می‌کند. این فرآیندها ما را از مشغله‌های تکراری روزمره رها می‌کنند و اجازه می‌دهند وقتمان را صرف مواردی کنیم که به‌ آن‌ها علاقه داریم. حالا شرکت Amabrush مسواکی ساخته است که به‌صورت تمام خودکار، ظرف ۱۰ ثانیه دندان‌های شما را مسواک می‌زند.

البته مسواک‌های برقی تجهیزات جدیدی نیستند؛ ولی معمولا تمیز کزدن دندان با این مسواک‌ها بیش از فرآیند معمول طول می‌کشد. مسواک امابراش از یک قسمت پرزدار برای قرار گرفتن درون دهان و یک دسته‌ی کروی تشکیل شده است. این مسواک به‌طور خودکار با قرار گرفتن در دهان روشن می‌شود، خمیردندان را با مقدار مناسب تزریق می‌کند و به‌صورت هم‌زمان، تمامی نقاط دهان شما را همان‌طور که مورد تأیید دندان‌پزشکان است، مسواک می‌کند. تمامی این فرآیند بیش از ۱۰ ثانیه به طول نمی‌انجامد.

به شکلی قابل پیش‌بینی، این مسواک با طرفداران بسیاری همراه بوده است. تنها ۲۵ روز از شروع کمپین این استارت‌آپ در کیک‌استارتر می‌گذرد و این شرکت موفق شده است در همین زمان اندک، ۹۳۵ هزار دلار سرمایه از افراد مشتاق جلب کند. جالب است بدانید که هدف‌گذاری اولیه‌ی این شرکت، تنها جمع‌آوری ۵۶,۹۷۲ دلار بوده است. حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم چه زمانی عرضه‌ی همگانی این وسیله‌ی جالب و کارآمد محقق می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات