سامسونگ زمان برگزاری گلکسی آنپکد ۲۰۲۳ را اعلام کرد [به‌روزرسانی: تاریخ دقیق اعلام شد]

پنج‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۵
مطالعه 2 دقیقه
کار با گلکسی زد فلیپ ۴
سامسونگ اعلام کرده است که گوشی‌های گلکسی زد فلیپ ۵ و گلکسی زد فولد ۵ زودتر از حد انتظار رونمایی می‌شوند.
تبلیغات

به‌روزرسانی (۱۵ تیر ۱۴۰۲): سامسونگ که قبلا زمان حدودی برگزاری گلکسی آنپکد ۲۰۲۳ را اعلام کرده بود، ساعاتی قبل تاریخ دقیق را مشخص کرد. بر این اساس گوشی‌های تاشدنی جدید سامسونگ قرار است ۲۶ جولای (۴ مرداد) ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران رونمایی شوند.

پوستر گلکسی آنپکد ۲۰۲۳ با حضور زد فلیپ ۵

برگزاری رویداد سامسونگ در ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران در نگاه اول کمی عجیب به نظر می‌رسد؛ چرا که رویداد جدید سامسونگ در سئول کره‌ی جنوبی برگزار می‌شود. این در حالی است که این شرکت رویدادهای قبلی را در ایالات متحده برگزار می‌کرد.

خبر اصلی (۱۷ خرداد ۱۴۰۲): مراسم بعدی گلکسی آنپکد سامسونگ قرار است اواخر جولای (اوایل مرداد) امسال برگزار شود. این شرکت کره‌ای در بیانیه‌ای مطبوعاتی می‌گوید گلکسی آنپکد برای اولین بار، در شهر سئول کره‌ی جنوبی برگزار خواهد شد. انتظار داریم مراسم گلکسی آنپکد جدید روی گوشی‌های تاشدنی متمرکز باشد.

تی‌ام رو، رئیس واحد تجربه‌ی موبایل سامسونگ، می‌گوید این شرکت همواره در تلاش بوده است با گوشی‌های تاشدنی دست‌به خلق نوآوری بزند و آینده‌ی صنعت موبایل را شکل دهد.

بر اساس گزارش ورج، ماه گذشته یک افشاگر مدعی شد که گلکسی آنپکد در تاریخ ۲۶ جولای (۴ مرداد) برگزار می‌شود.

برگزاری آنپکد در اواخر جولای بدین معنی است که گوشی‌های تاشدنی جدید سامسونگ زودتر از انتظارات از راه می‌رسند. آنپکد تابستانه‌ی سامسونگ سال گذشته در اواخر مرداد برگزار شد.

احتمالا در مراسم امسال شاهد رونمایی گلکسی زد فلیپ ۵ و گلکسی زد فولد ۵ خواهیم بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات