اپل احتمالا رویداد دیگری در سال ۲۰۲۲ برگزار نخواهد کرد

دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰
مطالعه 2 دقیقه
بلومبرگ می‌گوید که احتمالاً اپل در سال ۲۰۲۲ رویداد دیگری برگزار نمی‌کند، این در حالی است که افشاگران از برگزاری رویدادی در ماه اکتبر (مهر و آبان) خبر می‌دهند.
تبلیغات

افشاگران مدت‌ها است به رونمایی نسل جدید مک بوک پرو و آیپد پرو در اکتبر ۲۰۲۲ (مهر و آبان ۱۴۰۱) اشاره می‌کنند. به‌طور مشخص‌تر گفته می‌شود شرکت کوپرتینویی به‌دنبال رونمایی نسل جدید مک بوک پرو ۱۴ اینچ و ۱۶ اینچ با پردازنده‌های معرفی‌نشده‌ی M2 Pro و M2 Max، آیپد پرو ۱۱ اینچ و ۱۲٫۹ اینچ با پردازنده‌ی M2 و نسل جدید مک مینی با پردازنده‌های M2 و M2 Pro است.

افزون‌براین انتظار می‌رود تا پیش از پایان سال جاری میلادی شاهد رونمایی مدل به‌روزشده‌ی ستاپ‌باکس Apple TV با پردازنده‌ی A14 و رم پرظرفیت‌تر نسبت‌به نسل قبل باشیم. درحالی‌که قبلا گفته می‌شد مک پرو نسل جدید پاییز ۲۰۲۲ از راه می‌رسد، اکنون پیش‌بینی می‌شود این کامپیوتر دسکتاپ مورد انتظار در سال آینده‌ی میلادی عرضه شود.

براساس گزارش بلومبرگ، هیچ‌یک از محصولات جدیدی که برای پاییز برنامه‌ریزی شده‌اند، چندان قابل توجه نیستند. لپ تاپ‌ها و تبلت‌های جدید اپل سخت‌افزار قوی‌تری خواهند داشت و به پردازنده‌ای مجهز خواهند شد که در جریان برگزاری WWDC شاهد رونمایی از آن بودیم.

بلومبرگ می‌گوید که بعید است اپل در سال ۲۰۲۲ رویداد دیگری برگزار کند. این موضوع هنوز قطعی نیست، بااین‌حال طبق پیش‌بینی‌های بلومبرگ احتمالاً محصولات جدید خانواده‌ی مک مینی و مک بوک و آیپد ازطریق بیانیه‌ی مطبوعاتی رونمایی می‌شوند و خبری از رویدادی مثل آنچه برای آیفون ۱۴ برگزار شد نخواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات