کارگاه فریلنسینگ اصفهان در حاشیه نمایشگاه اتوکام ۲۰۱۸ برگزار می‌شود

کارگاه فریلنسینگ اصفهان در حاشیه نمایشگاه اتوکام ۲۰۱۸ برگزار می‌شود

سالن فرصت‌های نمایشگاه اتوکام ۲۰۱۸ در اصفهان، میزبان پونیشا و متخصصان حوزه‌ی فریلنسری خواهد بود تا سومین کارگاه تخصصی خود را اجرا کنند.

پونیشا به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های فریلنسری (خوداشتغالی یا آزادکاری) پس از برگزاری رویداد فریلند در بندر انزلی و کارگاه‌های فریلنسری در انزلی و رشت، این بار به اصفهان خواهد آمد.

سالن فرصت‌های اتوکام ۲۰۱۸ که مخصوص اکوسیستم استارتاپی طراحی شده است، در این رویداد میزبان کارشناسان پونیشا و میهمانان آن‌ها در حوزه‌ی فریلنسینگ خواهد بود. این کارگاه در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آبان ۱۳۹۷ در حاشیه‌ی نمایشگاه اتوکام اصفهان در محل برگزاری نمایشگاه‌های این شهر (پل شهرستان) برگزار می‌شود.

کارگاه فریلنسینگ برای افرادی که علاقه‌مند به این سبک از درآمدزایی هستند، مفید خواهد بود؛ افرادی که می‌خواهند به‌صورت پاره‌وقت یا حتی تمام‌وقت، از مهارت‌های خود به‌صورت انجام کار و پروژه برای دیگران کسب درآمد داشته باشند. دانشجویان،‌ افراد شاغل با زمان خالی برای کار دوم و حتی افرادی که از کار کردن به روش‌های سنتی و کارمندی خسته شده‌اند، می‌توانند از آموزش‌های این کارگاه استفاده کنند.

میهمانان این رویداد، کارشناسان باتجربه‌ای در حوزه‌های متنوع و مفید برای آزادکاران هستند. از برنامه‌نویس‌های باسابقه، متخصصان دیجیتال مارکتینگ، مدیریت پروژه، طراحی رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری تا باتجربه‌های حوزه‌ی گرافیک و محتوا، جزو کارشناسان این کارگاه خواهند بود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند از این لینک نسبت به ثبت‌نام در کارگاه فریلنسینگ اصفهان اقدام کنند.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده