امکان خرید، فروش و نگه‌داری NFT روی تلویزیون‌های سامسونگ فراهم شد

یک‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
امکان خرید و فروش و نگه‌داری توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) ازطریق تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ فراهم شد.
تبلیغات

آیا تا‌به‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که برای جست‌وجو و خرید NFT از تلویزیون سامسونگ خود استفاده کنید؟ اکنون سامسونگ با همکاری Nifty Gateway (که متعلق به صرافی Gemini است) تصمیم دارد اولین پلتفرم NFT را برای تلویزیون‌های هوشمند توسعه دهد؛ پلتفرمی که به کاربران اجازه می‌دهد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) موردنظر خود را خرید و فروش کرده یا آن‌ها را نگه‌داری کنند.

به گزارش سم‌موبایل، Nifty Gateway در تلویزیون‌های ممتاز QLED و Neo QLED ۲۰۲۲ با پلتفرم NFT سامسونگ ادغام شده است. علاوه‌براین یک برنامه‌ی مستقل برای تلویزیون‌های The Frame و میکرو LED سامسونگ دردسترس قرار گرفته است.

Nifty Gateway، توکن‌های غیرقابل تعویض را به تلویزیون سامسونگ شما می‌آورد

همکاری سامسونگ با Nifty Gateway کاربران را قادر خواهد ساخت ازطریق تلویزیون‌ سامسونگ خود NFT خریدوفروش کرده یا با NFT خود تعامل داشته باشند. کاربران همچنین می‌توانند به بیش از ۶ هزار قطعه‌ی هنری دیجیتال و کلیکسیون هنرمندانی مثل دانیل آرشام، پاک و غیره دسترسی داشته باشند.

همه‌ی آثار هنری دیجیتالی که ازطریق Nifty Gateway ایجاد می‌شوند، تأییدیه‌ی لازم را دریافت می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان، محتوای باکیفیت دریافت می‌کنند. کاربران می‌توانند درصورت تمایل NFT خود را در یک کیف پول امن Nifty Gateway Omnibus ذخیره کنند. درنهایت مشتریان برای پرداخت خریدهای خود گزینه‌های متنوعی دردسترس دارند. امکان خرید NFT ازطریق کارت‌های نقدی، کارت‌های اعتباری و حتی ارزهای دیجیتال وجود دارد.

سامسونگ از مدتی قبل با پلتفرم NFT روابطی داشته است. سامسونگ Next، بخش سرمایه‌گذاری خطرپذیر این شرکت، یکی از سرمایه‌گذاران Nifty است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات