به لطف سامسونگ، گوشی‌های تاشو قوی‌ترین سه ماهه مالی خود را تجربه کردند

به لطف سامسونگ، گوشی‌های تاشو قوی‌ترین سه ماهه مالی خود را تجربه کردند

گزارش منتشر شده توسط DSCC مشخص کرد، به لطف محصولات سامسونگ، فروش گوشی‌های هوشمند تاشو در سه‌ماهه مالی اخیر رشد داشته است.

آخرین گزارش منتشر شده از «مشاوران زنجیره تأمین نمایشگر» (DSCC) نشان می‌دهد، به لطف بهترین گوشی‌های هوشمند تاشوی سامسونگ، فروش دستگاه‌های تاشو افزایش یافته است.

به گزارش اندروید سنترال، آمار نشان می‌دهد که فروش این محصولات در سه‌ماهه دوم ۲۰۲۲ بیش از چهار فصل گذشته است. جای تعجب نیست که بیشتر حجم فروش گوشی‌های تاشو به گلکسی زد فلیپ ۳ ارزان‌تر سامسونگ مربوط می‌شود. این دستگاه موفق شده ۶۰ درصد از فروش سه‌ماه مذکور را به خود اختصاص دهد. این در حالی است که محصولات سامسونگ به‌طور کلی ۹۳ درصد از کل فروش گوشی‌های هوشمند تاشو را تشکیل داده‌اند. در این میان، هواوی با میت X2 خود تنها توانست ۵ درصد از سهم بازار را از آن خود کند.

راس یانگ، مدیرعامل DCSS می‌گوید:

عرضه گوشی‌های تاشوی بهبود یافته سامسونگ در آگوست (گلکسی زد فلیپ ۳ و زد فولد ۳)، با قیمت‌های جذاب‌تر و تبلیغاتی قدرتمندتر‌، رشد بی‌سابقه بازار دستگاه‌های تاشو را تضمین کرد. علاوه بر این، در سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۱،‌ زمانی که محصولات برای کل فصل در دسترس هستند، رشد بیشتری انتظار می‌رود.

انتظار می‌رود فروش گوشی‌های هوشمند تاشو در سه‌ماهه چهارم به ۳٫۸ میلیون افزایش یابد. بدون شک رشد فروش ناشی از پیشنهاد‌هایی است که اپراتورها ارائه می‌کنند و معاملات تجاری بهتری انجام می‌شود تا خریداران با برچسب قیمت بیش از ۱۰۰۰ دلاری این دستگاه‌ها کنار بیایند.

فروش گوشی‌های هوشمند تاشو

انتظار می‌رود در سه‌ماهه مذکور، گلکسی زد فولد ۳ سهم قابل توجهی از فروش را به خود اختصاص دهد. هنوز برخی از معاملات Cyber Monday گلکسی زد فلیپ ۳، که این دستگاه‌ را با ۴۰۰ دلار تخفیف در اختیار خریدار قرار می‌دهند، فعال هستند. گلکسی زد فلود ۳ نیز معاملات مشابهی ارائه خواهد کرد، البته نباید انتظار داشت که دوام زیادی داشته باشند.

با توجه به اینکه سامسونگ به‌شدت روی تولید دستگاه‌های تاشو تأکید داشته و همچنین انتظار می‌رود دیگر سازندگان تلفن همراه نیز محصولات جدیدی معرفی کنند، DSCC انتظار دارد فروش گوشی‌های هوشمند تاشو در سال ۲۰۲۲ از ۱۷ میلیون فراتر رود. انتظار می‌رود گلکسی زد فلیپ ۳ در بخش فروش پیشتاز باشد. باید به این نکته اشاره کرد که تحلیلگران معتقدند گوشی‌های تاشوی صدفی در مقابل همتایان خود که دارای صفحه‌نمایش بزرگ‌تر هستند، شانس زیادی ندارد. با این حال، هنوز نمی‌توان طراحی که می‌تواند به عنوان گزینه اصلی و محبوب میان خریداران انتخاب شود را مشخص کرد زیرا هنوز قیمت آن‌ها برای عموم مردم مناسب نیست.

با توجه به افزایش فروش گوشی‌های هوشمند تاشو، به نظر می‌رسد شرکت‌های مختلف شروع به ساخت دستگاه‌های تاشو جدیدی می‌کنند که بادوام‌تر بوده و کیفیت بالاتری دارند. همین مسئله می‌تواند به مرور زمان قیمت این محصول را کاهش دهد. اما باید منتظر ماند و دید چه زمانی این اتفاق رخ می‌دهد.

منبع androidcentral

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده