کانن صورت‌های مالی سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۰ را منتشر کرد

کانن صورت‌های مالی سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۰ را منتشر کرد
کانن صورت‌های مالی‌سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ را منتشر کرده که نشان‌دهنده‌ی کاهش بسیار زیاد در فروش به‌علت شیوع بیماری کرونا هستند. ناگفته نماند این شرکت می‌خواهد امسال EOS R5 و EOS R5 را معرفی کند.
کانن صورت‌های مالی سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ را منتشر کرد. همه‌گیری کووید ۱۹ به‌وضوح تأثیر زیادی بر فروش دوربین و لنز گذاشته و سبب تأخیر در رونمایی دوربین‌های کانن مدن EOS R5 و EOS R6 شده است. جمله‌ی پایانی بیانیه‌ی زیر که کانن منتشر کرده، نشان می‌دهد این شرکت قصد دارد به قلمروهای جدیدی در عکاسی قدم بگذارد. بیانیه‌ی کانن در رابطه با صورت‌های مالی سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ به شرح زیر است:

به‌دلیل محدودیت‌های اعمال‌شده روی رفت‌و‌آمد مردم، فرصت‌های عکاسی کمتری مثل سفر و رویدادهای دیگر در سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ وجود داشت؛ در‌نتیجه، تمایل مصرف‌کنندگان به خرید دوربین به‌طور چشمگیری کاهش یافته بود که سبب کاهش قابل‌انتظار فروش ما نیز شد. به‌اعتقاد ما، ازآنجاکه دوربین کالایی لوکس محسوب می‌شود، با وجود از سرگیری فعالیت‌های اقتصادی ابتدا در چین و حالا در ایالات متحده و اروپا که تقاضا در آوریل به حداقل خودش رسیده بود و در مه شروع به افزایش کرد، رسیدن میزان فروش به میزان قبل زمان‌بر خواهد بود.

انتظار ما این است که بازار دوربین‌های مجهز به لنزهای تعویض‌پذیر در کل سال ۲۰۲۰ درمقایسه‌با سال پیش، با ۴۰ درصد سقوط به ۴/۵ میلیون واحد کاهش یابد. همچنین، انتظار داریم کاهش مشابهی ازنظر فروش‌های واحد خودمان داشته باشیم. با اینکه فضای این تجارت در‌حال‌حاضر بسیار رقابتی است، در سه‌ماهه‌ی سوم امسال دو مدل جدید EOS R5 و EOS R6 را رونمایی خواهیم کرد که به حرکتمان به‌سوی محصولات دارای ارزش افزوده‌ی چشمگیر کمک می‌کنند.

عملکرد این دو مدل از همه‌نظر شامل اوتوفوکوس و پایداری تصویر و فیلم‌برداری از مدل‌های پیشین بهتر خواهد بود. این مدل‌ها دوربین‌های مهمی هستند که سری سیستم‌های بدون‌آینه‌ی تمام‌قاب ما را قوی‌تر می‌کنند که از زمان معرفی EOS R در اکتبر ۲۰۱۸ تکامل یافته‌اند. در‌عین‌حال، با افزایش سری‌های لنزهایمان برای دوربین‌های بدون‌آینه‌ی تمام‌قاب، فروش کل سیستم را افزایش خواهیم داد و جایگاهمان را در بازار دوربین‌های تمام‌قاب مستحکم خواهیم کرد.

با شروع همه‌گیری کووید ۱۹، دوبین‌ها که پیش‌از‌این غالبا برای تصویربردای و به‌اشتراک‌گذاری تصاویر استفاده می‌شدند، اکنون کاربردهای بیشتری پیدا کرده‌اند که از آن جمله می‌توان به نقششان در ارتباطات اشاره کرد. برای مثال، با گسترش ارتباطات از راه‌دور شامل جلسات مجازی و...، نیاز به دقت و صحت تصاویر افزایش یافته است. ما موضعمان را متناسب با این نیاز جدید مشخص می‌کنیم. برای مثال، با افزایش سریع نیاز به جلسات ویدئویی، نرم‌افزاری عرضه کردیم که امکان استفاده از دوربین‌های EOS ما به‌عنوان وب‌کم را فراهم می‌آورد.

همچنین، در حال آماده‌سازی بسته‌های جدید دوربین هستیم که لوازم جانبی عکاسی برای فیلم‌برداران را شامل می‌شود. ناگفته نماند با رونمایی مدل‌های جدید در سال جاری که ازنظر مفهومی کاملا با دوربین‌های معمولی تفاوت دارند، جایگاهمان به‌عنوان پیش‌گام در دوربین‌های جدید و پرچم‌دار را تقویت خواهیم کرد.

منبع Canon Rumors

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید