شایعه: آی‌ مک اپل با ظاهری جدید و تراشه M1، به‌زودی معرفی خواهد شد

شایعه: آی‌ مک اپل با ظاهری جدید و تراشه M1، به‌زودی معرفی خواهد شد

بر اساس شایعات، اپل قصد دارد سه‌شنبه شب به‌ وقت ایران، آی‌مک را با ظاهری جدید معرفی کند. گفته می‌شود این محصول به تراشه M1 مجهز شده است.

اپل در رویداد بهاری خود که در روز سه‌شنبه برگزار می‌شود، قصد دارد محصولاتی معرفی کند که طبق شایعات، یکی از آن‌‎ها ایرتگ خواهد بود و تا این لحظه اخبار زیادی از این محصول منتشرشده است. همچنین احتمال دارد اپل آیپد پرو با صفحه‌نمایش mini LED را به همراه نسل سوم اپل پنسل معرفی کند.

طبق شایعات جدیدتر، اپل در این مراسم قصد دارد آی‌مک بعدی را هم معرفی کند. گفته می‌شود اپل آی‌مک را با ظاهری جدید و مجهز به تراشه M1 معرفی خواهد کرد 

آخرین باری که  اپل طراحی کامپیوترهای آی‌مک را عوض کرد، سال ۲۰۱۲ بود؛ البته در طول این سال‌ها آی‌مک پرو را در رنگ‌های متنوع راهی بازار کرده است.

طراحی آی‌مک‌های فعلی ۱۰ سال پیش انجام شده است و به همین دلیل نیاز به یک طراحی مجدد دارند. به گزارش Ubergizmo، آی‌مک ۲۱٫۵ اینچی اکنون با کمبود منابع مواجه شده است و از طرف دیگر، اپل قصد دارد مدل جدیدی از این محصول راهی بازار کند.

اگر این شایعات صحت داشته باشند، اپل روز سه‌شنبه ساعت ۹:۳۰ شب به وقت ایران، آی‌مک بعدی را در کنار محصولات دیگر معرفی می‌کند؛ اما فعلا باید منتظر اخبار رسمی بمانیم و شاید خبری از عرضه مدل جدید آی‌مک نباشد.

منبع ubergizmo
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده