معرفی یکی از بهترین وب سایت های آموزش زبان انگلیسی

معرفی یکی از بهترین وب سایت های آموزش زبان انگلیسی

وب سایت ESLPOD توسط یک تیم امریکایی ساکن کالیرفنیا مدیریت می‌شود این وب سایت تقریبا هر دو روز یک بار بروز با یک فایل صوتی (PODCAST) بروز می‌شود در هر کدام از فایل‌های صوتی ابتدا مکالمه بین دو نفر بصورت کاملا آهسته و روان پخش می‌شود و پس از آن دکتر جف کلیه اصطلاحات، لغاط جدید و غیره را به زبان کاملا ساده شرح می‌دهد در انتها نیز مکالمه با سرعت معمولی پخش می‌شود. متن مکالمه منتشر شده نیز در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار می‌گیرد.

ESL مخفف English as a Second Language است و PODCAST فایل صوتی است که در از طریق اینترنت قابل دانلود است و شما می‌توانید از طریق کامپیوتر، تلفن همراه یا پخش‌کننده MP3 به آن گوش دهید.

من بعنوان یکی از کاربران قدیمیESLPOD این وب سایت را به تمام علاقمندان زبان انگلیسی پیشنهاد می کنم، اصطلاحات و مکالمه های ارائه شده در این وب سایت کاملا کاربردی هستند. اگر فرصت مطالعه یا رفتن به کلاس های زبان انگلیسی را ندارید استفاده از PODCAST های این وب سایت یکی از موثرترین راه‌های آموزش زبان انگلیسی است.

متاسفانه یکی از مشکلات کلاس ها و اساتید زبان انگلیسی داخل کشور عدم لهجه صحیح و معرفی اصطلاحات غیررایج است. با گوشی دادن به PODCAST های وب سایت www.eslpod.com مطمئن خواهید بود اصطلاحات و عباراتی را یاد خواهید گرفت که در مکالمه روزمره قابل استفاده هستند.

به شما پیشنهاد می کنم هر چند روز یک بار به این وب سایت سر زده و یکی از فایل‌های جدید آن را دریافت و به مدت چند روز به آن گوش کنید و پس از آن یک فایل دیگر را دانلود و استفاده کنید.

در صورت تمایل می‌توانید با پرداخت مبلغ 10 دلار در ماه عضو رسمی این وب سایت شده و از امکانات و منابع بیشتر شامل متن کامل هر PODCAST بهرمند شوید.

اگر شما هم وب سایت‌های خوب آموزش زبان انگلیسی را می شناسید می‌توانید در بخش نظرات در انتهای همین صفحه آن‌ها را معرفی کنید تا دیگران از آن‌ها استفاده کنند.

همچنین می‌توانید با مراجعه به بخش "معرفی وب سایت" با وب سایت‌های مختلفی که زومیت تا به امروز آن‌ها را گردآوری کرده، آشنا شده و در صورت تمایل از آن‌ها استفاده کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده