بروزرسانی گوگل در نحوه ی نمایش نتایج به دست آمده در جستجوی اپلیکیشن‌ها

یک‌شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
گوگل به تازگی یک بروزرسانی کوچک در سرویس جستجوی خود انجام داده است که به لطف آن، نتایج به دست آمده در هنگام جستجوی یک اپلیکیشن، به حالت رنگی و چشم نوازی ارتقاء یافته است. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

تا پیش از این اگر با استفاده از موبایل خود، در اپلیکیشن رسمی گوگل یا مرورگر وب نام اپلیکیشنی را جستجو می کردید، سه گزینه‌ی پیشنهادی با توجه به نام وارد شده توسط شما به صورت لیستی ساده در بالای دیگر سایت‌ها نمایش داده می شد که به طور مستقیم به پلی استور گوگل متصل بود و با کلیک روی هرکدام، اپلیکیشن پلی استور اجرا شده و اپلیکیشن مورد نظر به نمایش در می آمد. اما چند روزیست که گوگل این بخش از وب سایت خود را با یک بروزرسانی کوچک، به طور چشمگیری زیباتر و البته کاربردی تر کرده است.

از این پس اگر شما توسط موبایل خود به جستجوی موضوع اپلیکیشن ها، مانند Music apps، Movie Apps یا... بپردازید، چند مربع رنگی که هر کدام شامل آیکن یکی از اپلیکیشن‌های پیشنهادی است به نمایش در خواهد آمد که در زیر هرکدام، نام کامل، امتیاز، تعداد افراد رای‌دهنده و قیمت آن مشخص شده است.خوشبختانه این بروزرسانی به سرورهای گوگل مربوط است و به همین دلیل برای بهره‌مندی از این امکان، نیازی به آپدیت کردن مرورگر یا اپلیکیشن رسمی گوگل ندارید و کافیست تا همین حالا، به جستجوی اپلیکیشن مورد نظر بپردازید تا نتایج را با صورت بالا مشاهده کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات