چطور به کمک VLC ویدیو کلیپ بسازیم

چطور به کمک VLC ویدیو کلیپ بسازیم

شما هم می توانید به سادگی قسمت های مختلف ویدئو کلیپ های مورد علاقه خود را جدا کرده و قسمت های دیگری رابه آن اضافه کنید. اگر مجموعه ای از ویدئو و کلیپ های خانوادگی دارید، می توانید آنها را با استفاده از نرم افزار VLC ویرایش نموده و یک ویدیو کلیپ بسازید. در ادامه روش اضافه و حذف قسمتی از یک ویدئو را با استفاده از VLC به شما آموزش خواهیم داد.

ابتدا نرم افزار رایگان VLC را دانلود کنید.

مرحله اول: سپس VLC را نصب و اجرا کنید و از منوی View گزینه Advanced Controls را انتخاب کنید.

vlcrecord1

مرحله دوم: ویدئویی که تمایل دارید تکه ای از آن را جدا کنید، انتخاب نمایید. اسلایدر را بر روی محور زمان، به قسمتی که تمایل دارید ویدئو از آنجا آغاز شود، قرار دهید. دکمه Frame By Frame که در تصویر زیر نیز نشان داده شده به شما این امکان را می دهد تا زمان دقیق قسمتی که قصد دارید ویدئو را از آن جا شروع شود را مشخص می کند.

vlcrecord2

مرحله سوم: اکنون دکمه Record در سمت چپ Advanced Controls را کلیک کنید. به محض اینکه ضبط آغاز شد، دکمه Play را انتخاب کنید تا ویدئو همزمان با ضبط پخش هم شود. به این ترتیب زمانی که قصد دارید ضبط ویدیو پایان یابد را مشاهده می کنید و در آن زمان می توانید مجددا دکمه رکورد را فشار دهید تا عملیات ضبط پایان یابد.

vlcrecord3

ویدئوی بریده شده به صورت اتوماتیک توسط VLC ذخیره خواهد شد. اگر از ویندوز 7 استفاده می کنید ویدئوی شما درVideo Library ذخیره خواهد شد. شما می توانید ویدئوهای ذخیره شده را در آینده با سایر کلیپ ها ترکیب کنید.

منبع: CNET

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده