زمان بندی کنفرانس های مطبوعاتی CES 2021

دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
پس از مدت‌ها انتظار، CES 2021 سرانجام از راه رسید. در ادامه جدول زمان‌بندی کنفرانس‌های مطبوعاتی را مرور می‌کنیم تا بدانیم که امروز و روزهای آینده منتظر معرفی چه محصولاتی باشیم.

CES همه‌ساله در لاس وگاس آمریکا برگزار می‌شود و از افراد زیادی شامل روزنامه‌نگاران و مردم عادی میزبانی می‌کند. CES همایشی بسیار بزرگ است و شرکت‌های متعددی از سراسر دنیا در آن شرکت می‌کنند تا جدیدترین دستاوردهای خود را به ‌نمایش بگذارند. شماری از شرکت‌ها در خلال CES کنفرانس مطبوعاتی برگزار می‌کنند و شماری دیگر  محصولات جدید خود را در روزهای منتهی به این نمایشگاه معرفی می‌کنند که این اتفاق را امسال نیز شاهد بودیم. 

دنیاگیری ویروس کرونا باعث شد بسیاری از نمایشگاه‌های تجاری در سال ۲۰۲۰ به‌طور کامل تعطیل شوند و شماری از آن‌ها به‌ حالت تعلیق دربیایند. CES 2021 نیز از کرونا متأثر شده است و امسال امکان مراجعه به محل برگزاری آن وجود ندارد. CES به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و فرمت جدید آن، شاید در نگاه اول کمی ناامید‌کننده باشد؛ اما شک نداریم که اتحادیه‌ی فناوری مصرفی (CTA) به‌خوبی خود را برای CES 2021 آماده کرده است تا این نمایشگاه بدون مشکل برگزار شود. 

شرکت‌های مختلفی تاکنون حضور خود را در CES 2021 اعلام کرده‌اند. از ال‌جی، های‌سنس، سامسونگ و سونی گرفته تا شرکت‌های سخت‌افزاری نظیر ای‌‎ام‌دی و انویدیا و اینتل. قطعا در طول امروز و روزهای آینده اخبار بسیار زیادی با محوریت محصولات و فناوری‌‌های جدید منتشر می‌شود. 

امروز نخستین روز CES 2021 است. این نمایشگاه قرار است ساعت ۱۵:۳۰ امروز با کنفرانس مطبوعاتی های سنس آغاز شود. در جدولی که آماده کردیم، می‌توانید فهرست کنفرانس‌های مطبوعاتی CES 2021 را مشاهده کنید:

زومیت به ‌رسم گذشته، امسال پوششی جامع از CES 2021 ارائه می‌دهد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار حوزه‌ی فناوری، امروز و روزهای آینده وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی زومیت را دنبال کنید.

مطالب مشابه

نظرات