سونی از سیستم صوتی خودرو با صفحه‌ای کاملا تخت رونمایی کرد

سونی از سیستم صوتی خودرو با صفحه‌ای کاملا تخت رونمایی کرد

سونی از سیستم صوتی خودرو به نام XAV-XA5000 با پشتیبانی از اندروید اتو رونمایی کرد.

سونی امروز در نمایشگاه CES از سیستم پخش خودروی جدید خود به نام XAV-AX5000 رونمایی کرد. این سیستم پخش به اندروید اتو و یک نمایشگر تخت و بدون حاشیه‌ی ۶.۹۵ اینچی مجهز است.

صفحه‌ی لمسی این دستگاه برخلاف نسخه‌ی پیشین آن که فشاری بود، از نوع خازنی و حرارتی است. XAC-AX5000 می‌تواند به دوربین عقب خودرو متصل شود. در پایین نمایشگر تعدادی دکمه‌ی آلومینیومی برای انجام تنظیمات پایه در نظر گرفته شده است. سونی می‌گوید دستگاه پس از روشن شدن خودرو به‌سرعت راه‌اندازی می‌شود.

این سیستم پخش ۴ کاناله است و از ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند DRA2 و DSO بهره می‌برد که باعث می‌شود فکر کنید صدا مستقیما از داشبورد به گوش شما می‌رسد. فناوری اکسترا باس (EXTRA BASS) سونی نیز در این دستگاه گنجانده شده است. به کمک این فناوری، سیستم پخش شما بر سروصدای موتور خودرو فائق می‌آید و در هر سطح از بلندی صدا، وضوح صدای بالایی ارائه می‌دهد.

در کنار پشتیبانی از اندروید اتو، XAV-AX5000 دارای دو پورت USB برای اتصال گوشی و سایر دستگاه‌ها جهت پخش موسیقی است. کدک باکیفیت FLAC نیز توسط این سیستم پشتیبانی می‌شود.

قیمت این دستگاه هنوز مشخص نیست؛ اما زمان و مکان عرضه‌ی آن در فصل جاری و شمال آمریکا خواهد بود. گفتنی است که نسخه‌ی قبلی این سیستم پخش یعنی XAV-AX100 با قیمت ۵۰۰ دلار روانه‌ی بازار شد.

منبع androidpolice

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید