معرفی ماشین فوق العاده جذاب Lexus CT200h

معرفی ماشین فوق العاده جذاب Lexus CT200h

CT200h یکی از جذاب ترین ماشین های اسپورت لکسوس است. افرادی که به دنبال ماشینی متفاوت هستند این لکسوس هاچ بک را می پسندند. CT200h یکی از خودروهایی است که با مشاهده مشخصات و عملکرد آن، به آن علاقه مند خواهید شد. در ادامه مشخصات و بررسی کامل Lexus CT200h آمده است.

طراحی کلی

lexus-ct200h-review-5

اولین کلماتی که پس از مشاهده CT200h به ذهنتان می رسد، "تند و تیز" و "اسپورت" خواهد بود. این ماشین هاچ بک لوکس، واقعا تجملی است و حس خوبی را به راننده القا می کند. دریچه جلو ماشین باریک بوده و از جنس کروم است.

طراحی داخلی

CT200h بیشتر بر راحتی کاربران صندلی جلو تاکید دارد. ولی متاسفانه افرادی که روی صندلی عقب نشسته اند خیلی راحت نخواهند بود چراکه لکسوس راحتی صندلی های عقب را خیلی خوب در نظر نگرفته است.

lexus-ct200h-review-6

طراحی داشبورد ماشین بی نظیر است، همه دکمه ها و کلید ها نیز به خوبی در جای خود قرار گرفته اند و راننده کاملا احساس می کند که سوار بر یک ماشین لوکس است.

lexus-ct200h-review-3

این ماشین یک خودروی 5 در است. ولی در واقع برای خانواده هایی مناسب است که بیشتر از دو نفر از این ماشین استفاده نمی کنند و تنها گهگاهی همه افراد خانواده سوار ماشین می شوند. چراکه طراحی و راحتی جلوی ماشین با عقب آن قابل مقایسه نیست و علاوه بر این زمانی که راننده صندلی خود را تنظیم کند ممکن است کسی که پشت وی روی صندلی عقب نشسته جای کمی برای پای خود داشته باشد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، فضای در نظر گرفته شده برای صندلی های عقب، از صندلی های جلو بسیار کمتر است.

در جاده

lexus-ct200h-review-2

CT200h یک ماشین هیبریدی غیر مسابقه ای است. موتور 1.8 لیتری و 98 اسب بخاری بنزینی این خودرو با موتور الکتریکی ترکیب شده تا توان کلی 136 اسب بخار را برای این خودرو فراهم کند. سرعت ماشین در عرض 9.8 ثانیه از 0 به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد.

افرادی که داخل ماشین نشسته اند، حرکات کوچک و تکان ها را احساس نمی کنند.

برای مشاهده مشخصات کامل فنی و همچنین مشخصات موتور، اینجا کلیک کنید.

جمع بندی

lexus-ct200h-review-4

CT200h یک خودروی فوق العاده عالی برای مصارف داخل شهری است. ولی ماشینی نیست که شما در جاده و مسافت های طولانی از آن لذت ببرید.

برای مشاهده عکس های CT200h در سایز بالا، به سایت Lexus مراجعه کنید.

منبع: En.akihabaranews

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده