مدل ۲۰۲۵ خودرو BMW M2 با قدرت بیشتر از نسل قبل و رینگ نقره‌ای معرفی شد

پنج‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۲
مطالعه 3 دقیقه
نمای جلویی خودرو BMW M2 2025
BMW M2 جدید با رینگ‌های منحصر به‌فرد، فناوری ارتقاءیافته و قدرت بیشتر معرفی شد.
تبلیغات

BMW از مدل ۲۰۲۵ خودرو کوپه‌ی اسپرت M2 با قدرت بیشتر و رینگ‌های جذاب نقره‌ای رونمایی کرد. M2 جدید ۲۰ اسب بخار قدرت بیشتری نسبت‌به مدل قبلی دارد و حالا مجموع توانش به ۴۷۳ اسب بخار رسیده است.

مدل ۲۰۲۵ خودرو M2 تغییرات ظاهری چشمگیری نسبت‌به قبل نکرده؛ اما بی‌شک رینگ‌های نقره‌ای مهم‌ترین شاخصه‌ی طراحی بیرونی خودرو است که آن را از تمام رقبایش متمایز می‌کند.

نمای سه‌چهارم عقب خودرو BMW M2 2025
نمای عقب خودرو BMW M2 2025
نمای جانبی خودرو BMW M2 2025

قدرت M2 جدید از موتور سه لیتری تویین توربو تأمین می‌شود که در بسیاری از خودروهای سری M به‌کار رفته است. گشتاور موتور بدون تغییر نسبت‌به قبل ۶۰۰ نیوتن‌متر برای مدل دنده‌ خودکار و ۵۴۶ نیوتن‌متر برای مدل دنده‌ دستی است.

نمای جلویی خودرو BMW M2 2025
BMW

بی‌ام‌و می‌گوید دریچه‌ی گاز موتور را برای پاسخ سریع‌تر بهبود داده است. به‌لطف این تغییرات M2 جدید با گیربکس هشت سرعته‌ی خودکار ظرف ۳٫۹ ثانیه و مدل دنده دستی ظرف ۴٫۱ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر‌برساعت می‌رسد.

نمای داخلی خودرو BMW M2 2025
BMW

بی‌ام‌و برای مدل ۲۰۲۵ خودرو M2 رنگ‌های بیشتری را در نظر گرفته است. سیستم اطلاعات‌سرگرمی داخل خودرو از جدیدترین نسخه‌ی iDrive 8.5 بهره می‌برد. غربیلک فرمان Dشکل و تودوزی قرمز و تزئینات فیبرکربنی از دیگر ویژگی‌های کابین M2 2025 محسوب می‌شود.

بی‌ام‌و تحویل M2 جدید به مشتریان را از ماه آگوست (مرداد و شهریور) آغاز می‌کند. قیمت خودرو در تیپ پایه از ۶۴٬۱۹۵ دلار آغاز می‌شود و به ۶۶٬۰۷۵ دلار می‌رسد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات