عطر اختصاصی نیسان با بوی لاستیک معرفی شد!

پنج‌شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۰
مطالعه 1 دقیقه
عطر Smell My Dust نیسان
نیسان پیش از شروع مسابقات فرمول E شانگهای، از عطر جدید خود با رایحه‌ی تعجب آور «تایر خودرو و شکوفه‌های گیلاس» رونمایی کرد.
تبلیغات

نیسان عطر جدیدی با رایحه‌ی لاستیک تولید کرده است. به گفته‌ی نیسان، این عطر همچنین بوی شکوفه‌های گیلاس را نیز می‌دهد زیرا شکوفه های گیلاس نماد شکوفایی بهار در ژاپن هستند.

با اینکه عطر جدید نیسان یک ترکیب عجیب و غریب و تعجب‌آور دارد اما این رایحه یک عطر واقعی به‌شمار‌ می‌رود. نیسان برای نام‌گذاری این عطر از عبارت Smell My Dust (گردوغبار من را استشمام کن) استفاده کرده است.

احتمال می‌رود عطر جدید نیسان به طور گسترده توزیع نشود و دسترسی به آن دشوار باشد. نیسان توضیحی درمورد نحوه‌ی خرید آن نداده است اما معرفی این عطر با مسابقه‌ی فرمول E که قرار است اواخر این هفته در شانگهای برگزار شود، هم‌زمان شده است.

نیسان امسال در مسابقات فرمول E عملکرد خوبی داشته و با کسب شش مقام سکو و یک پیروزی درحال‌حاضر در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

Smell My Dust اولین عطر با برند نیسان نیست. در وبسایت Nissanperfume.com کلکسیونی از رایحه‌های خوشبوکننده‌ی خودرو از جمله عطرهایی مانند Armada، GTR، Patrol و 350Z وجود دارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات