طرح پیش فروش تارا با موعد تحویل اردیبهشت تا مهرماه سال ۱۴۰۱

یک‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
مطالعه 3 دقیقه
ایران‌خودرو هفتمین پیش‌فروش یک‌ساله محصولات خود در سال ۱۴۰۰ را از امروز (یکشنبه، ۲۸ شهریور) با عرضه تارا دستی با تنوع رنگ آغاز کرده است. موعد تحویل این خودرو اردیبهشت تا مهرماه سال ۱۴۰۱ خواهد بود.
تبلیغات

به گزارش ایسنا، بیش از یک ماه از آخرین طرح پیش‌فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو که اواخر مردادماه سال جاری اجرا شد، می‌گذرد و از مهم‌ترین علل این وقفه، مواردی همچون اعلام نارضایتی خودروسازان از آخرین مصوبه شورای رقابت عنوان شد؛ البته رئیس شورای رقابت نیز در این رابطه اعلام کرد: «بهتر است خودروسازان طبق مصوبه عمل کرده و تعهدات خود را نیز انجام دهند و به این هم فکر کنند که اگر در موقعیت مسلط در بازار قرار دارند، بایستی انصاف را هم در نظر بگیرند.»

ششمین مرحله از طرح پیش‌فروش یک‌ساله محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در سال جاری، همان‌طور که اشاره شد، اواخر ماه گذشته (۲۳ مردادماه) با عرضه پنج محصول پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، راناپلاس، سورن‌پلاس، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک و مدل دستی آن برگزار شد که قرعه‌کشی مرحله مذکور از پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو ۳۱ مردادماه انجام شد که در مجموع ۸۳۶ هزار و ۳۰۴ نفر برای ۱۵ هزار دستگاه خودرو ثبت‌ نام کردند.

حال این خودروساز ثبت‌ نام برای مرحله جدید پیش‌فروش با موعد تحویل حداکثر یک‌ساله تارا دستی را از امروز (یکشنبه، ۲۸ شهریورماه) آغاز کرده است و به مدت سه روز (تا پایان روز سه‌شنبه، ۳۰ شهریورماه) به اجرا می‌گذارد. موعد تحویل خودروها اردیبهشت تا مهرماه سال ۱۴۰۱ و مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد منتخبان، تعیین شده است.

تصویر رسمی ایران خودرو تارا K132 نمای جلو
نمای جلو ایران خودرو تارا K132 رنگ سفید / IKCO K132
Ikco K132 / ایران خودرو تارا کی132 نمای پشت
تصویر رسمی ایران خودرو تارا K132 نمای روبرو مستقیم
تصویر رسمی ایران خودرو تارا K132 نمای پشت

پس از اتمام مهلت ثبت‌ نام طبق روال همه طرح‌های فروش ایران‌خودرو، یک روز بعد (چهارشنبه، ۳۱ شهریورماه) قرعه‌کشی برای تعیین منتخبان در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انجام و مراسم قرعه‌کشی به‌صورت مستقیم از وب‌سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir پخش خواهد شد.

اسامی مشتریان نهایی حداکثر سه روز پس از پایان زمان ثبت‌ نام از طریق وب‌سایت فروش محصولات این شرکت به نشانی esale.ikco.ir که ثبت‌ نام نیز از این طریق صورت می‌پذیرد، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه پیامکی برای منتخبان ارسال خواهد شد. پس از مشخص شدن برندگان این طرح، (مشتریان نهایی) پنج روز فرصت دارند وجه خودرو (معادل ۱۴۰ میلیون تومان) را واریز و ثبت‌ نام خود را نهایی کنند.

طبق برنامه‌ریزی صورت‌گرفته و به منظور تنوع‌بخشی به رنگ محصول در این طرح، خودرو تارا به رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری، مشکی آبنوس، ‌آبی رویال و آبی کبود عرضه شده است و در برنامه‌ریزی صورت‌گرفته، در آینده نزدیک رنگ‌های خاص سفارشی به طیف رنگ‌های محصول تارا افزوده خواهد شد.

طبق اعلام ایران‌خودرو، این گروه صنعتی برنامه افزایش ظرفیت تولید «تارا» را بر اساس تقاضای بازار در دستور کار دارد و دستیابی به بالاترین سطح کیفی محصول تارا از اولویت‌های این مجموعه خودروسازی است.

محدودیت‌های فروش فوق‌العاده همچنان در این طرح اجرا می‌شود و بر این اساس، شروطی همچون اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌ نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، نبود پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی‌نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و ... همچنان اعمال خواهند شد. گارانتی خودرو پنج ماه پس از تحویل خودرو در صورت مراجعه نکردن مشتری به شبکه خدمات پس از فروش باطل می‌شود و حداقل کارکرد ۱۰۰۰ کیلومتر در زمان مراجعه ضروری است.

کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشده‌اند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ایران‌خودرو، اقدام به ثبت‌ نام کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات