اولین تصاویر مدل مفهومی سدان لوکس برقی آئودی ای‌ترون A6

شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
آئودی ای‌ترون A6، خودرویی لوکس و چهاردر با پیشرانه الکتریکی خواهد بود. این محصول در نسخه نهایی، با مرسدس بنز EQS رقابت خواهد کرد.
تبلیغات

پورشه تایکان و آئودی ای‌ترون GT، محصولاتی ساخته‌شده توسط زیرمجموعه‌های فولکس‌واگن هستند؛ درحالی‌که مرسدس بنز سرمایه‌گذاری بر مدل‌های لوکس برقی را به خودروهای اسپرت ترجیح داده است و EQS را تولید خواهد کرد. این شرایط، احتمالا مهم‌ترین دلیل آئودی برای تولید خودرویی مشابه EQS است تا گروه فولکس‌واگن نیز محصولی در کلاس لوکس الکتریکی داشته باشد.

مدل مفهومی آئودی ای‌ترون، به‌زودی در نمایشگاه خودرو شانگهای رونمایی خواهد شد. تا این لحظه، صرفا تصاویری از این محصول به‌صورت غیررسمی منتشر شده است. ای‌ترون A6، طراحی فراتر از مدل‌های مرسوم آئودی دارد و همراه جلوپنجره بزرگ، چراغ‌های باریک و حجم‌دهی خلاقانه در سپر، ترکیبی عالی از سبک اسپرت و لوکس با نگاه به آینده ارائه می‌دهد.

نمای پشت مدل مفهومی آئودی ای ترون Audi A6 e-tron concept
نمای سه رخ مدل مفهومی آئودی ای ترون Audi A6 e-tron concept
سه رخ راست مدل مفهومی آئودی ای ترون Audi A6 e-tron concept
نمای جانبی مدل مفهومی آئودی ای ترون Audi A6 e-tron concept
نمای روبرو مدل مفهومی آئودی ای ترون Audi A6 e-tron concept

در نمای پشت نیز به‌سختی می‌توان ای‌ترون A6 را به دیگر محصولات آئودی نسبت داد. چراغ‌های LED در عقب، فضای بسیار کمی اشغال کرده‌اند و در وسط، نشان تجاری شرکت سازنده را روشن می‌کنند. مشابه نمای جلو، در عقب هم ادوات سیاه‌رنگ وجود دارند که ضمن تقویت حس اسپرت خودرو، وزن خالص را کاهش می‌دهند.

اطلاعات دقیق از توانایی‌های فنی ای‌ترون A6، دوشنبه ۳۰ فروردین اعلام خواهد شد. تصاویر منتشرشده از مدل مفهومی، این خودرو را آماده تولید نشان می‌دهند و نویدبخش محصولی مدرن در کلاس قیمتی ۱۰۰ هزار دلار هستند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات