جلوپنجره و چراغ جالب سفارشی برای جیپ رانگلر

پنج‌شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
مطالعه 2 دقیقه
جیپ رانگلر خودروی آفرود محبوبی است که انواع تجهیزات سفارشی و جالب برای آن تولید می‌شود.
تبلیغات

شرکت اوراکل (Oracle) جلوپنجره جدیدی را بانام ProSeries برای جیپ رانگلر طراحی کرده است. البته این کیت جدید و طرح چراغ‌های روشنایی با قیمت ۸۴۵/۹۵ دلار ممکن است موردپسند همه قرار نگیرد. این جلوپنجره جدید جایگزین سیستم روشنایی استاندارد رانگلر می‌شود.

jeep

یک نوار LED چراغ‌های اصلی را احاطه کرده است و آن‌ها را در قسمت بالا به یکدیگر پیوند می‌زند و چهره جدید و خشن‌تری را به رانگلر می‌بخشد. این مجموعه جدید شامل چراغ‌های نوربالا، نورپایین و روشنایی در روز می‌شود. این جلوپنجره جدید یک طرح آینده‌نگرانه و جدیدی را به نمای سنتی جیپ رانگلر اضافه می‌کند. هنگام روشن کردن خودرو چراغ‌های روشنایی در روز آن چند بار به‌صورت متوالی روشن می‌شوند که صحنه جذاب و چشم‌نوازی را به وجود می‌آورد. این چراغ‌ها همچنین مزایای دیگری نیز دارد برای مثال چراغ‌های جلو به‌صورت مستقل قابلیت تنظیم را دارند و از این‌ جهت خریداران می‌توانند تنظیمات مدنظر خود را انجام دهند علاوه بر آن سیستم جدید نسبت به چراغ‌های سنتی ۴ برابر نور بیشتری تولید می‌کنند.

jeep

به‌صورت استاندارد این جلوپنجره جدید به رنگ مشکی عرضه می‌گردد و خریداران باید قبل از نصب آن را رنگ‌آمیزی کنند. با این حال خریداران می‌توانند هنگام خرید رنگ موردنظر خود را سفارش دهند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات