شاسی بلند نیسان پاترول 2020 رونمایی شد

چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
مطالعه 3 دقیقه
مدل جدید شاسی‌بلند نیسان پاترول با تغییرات ظاهری جذاب رونمایی شد. این خودرو تا اواخر ماه جاری میلادی راهی بازار خاورمیانه می‌شود.
تبلیغات

نیسان پاترول میراثی از شاسی‌بلند سرسخت دارد و مدل ۲۰۲۰ این خودرو از فناوری بیشتری بهره می‌برد تا سرنشینان بتوانند در داخل آن ایمن‌تر و راحت‌تر باشند. نیسان پاترول ۲۰۲۰ در اواخر ماه جاری میلادی در خاورمیانه فروخته می‌شود. 

از نمای بیرون، پاترول جدید ظاهری جذاب دارد. جلوپنجره‌ی Vشکل پاترول ۲۰۲۰ از بخش عریض و مسطحی در پایین استفاده می‌کند. چراغ‌های روشنایی در روز ظاهری مشابه و تمایل بیشتری به‌سمت کنار دارند. تغییرات کمتری در قسمت عقب خودرو وجود دارند و نیسان فقط چراغ‌های عقب و راهنمای جدید را در این ناحیه قرار داده است. 

2020 Nissan Patrol / نیسان پاترول

فضای داخل کابین نیسان پاترول ۲۰۲۰ به‌لطف تزییناتی مانند صندلی‌های چرمی با دوخت الماسی مشابه اینفینیتی QX80، لوکس‌تر به نظر می‌رسد. مسئولان نیسان همچنین اظهار کرده‌اند کابین در مقایسه با قبل کم‌صداتر خواهد بود. یک جفت نمایشگر در بخش مرکزی داشبورد با نمایش نقشه در بالا و اطلاعاتی مانند سیستم تهویه و گرمایش و سرمایش (HVAC) در قسمت پایین وجود دارد. سیستم سرگرمی و اطلاعاتی از اپل کارپلی و اندروید اتو نیز پشتیبانی می‌کند. مجموعه‌ تجهیزات ایمنی شامل ترمز اضطراری هوشمند با قابلیت تشخیص عابرپیاده و سیستم هوشمند هشدار برخورد با جلو می‌شود.

2020 Nissan Patrol / نیسان پاترول
2020 Nissan Patrol / نیسان پاترول

تغییرات زیادی در بخش جانبی نیسان پاترول ۲۰۲۰ وجود ندارد؛ اما چراغ‌های عقب نیز همانند چراغ‌های جلو از طرح بومرنگی بهره می‌برند. بخش بالایی چراغ‌ها اکنون به قسمت صندوق‌عقب گسترش یافته و با نوار کرومی به آن وصل شده‌ است. در کنار هم، تغییرات در عقب باعث می‌شود طراحی خودرو هماهنگ‌تر به‌نظر برسد.

پاترول ۲۰۲۰ مجهز به پیشرانه‌ی چهارلیتری خورجینی ۶ سیلندر است که ۲۷۵ اسب‌بخار قدرت و ۳۹۴ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. البته مشتریان می‌توانند آن را به پیشرانه ۵/۶ لیتری خورجینی هشت سیلندر با ۴۰۰ اسب‌بخار قدرت و ۵۶۰ نیوتن‌متر گشتاور ارتقا دهند. مدل V8 با سیستم تعلیق هوشمند جدید نیسان موسوم به سیستم کنترل حرکت هیدرولیکی (Hydraulic Body Motion Control) دردسترس است.

تغییرات نیسان پاترول به آنچه در پلتفرم شاسی‌بلند اینفینیتی QX80 دیده می‌شود، بی‌شباهت نیست؛ البته به‌روزرسانی‌های QM80 در سال ۲۰۱۸، افزایش ناچیزی در فروش به‌همراه داشت. هرگونه افزایش در میزان فروش محصولات، خبر خوشحال‌کننده‌ای برای نیسان است؛ چراکه اوضاع این خودروساز ژاپنی نامساعد به‌نظر می‌رسد. 

2020 Nissan Patrol / نیسان پاترول
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات