لامبورگینی اونتادور با تیونینگ لیبرتی واک و اینفینیت موتوراسپرت

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
تیونر تایلندی اینفینیت موتوراسپرت به‌تازگی یک نمونه لامبورگینی اونتادور را تقویت کرده و روی آن کیت بدنه لیبرتی واک را نصب کرده است.
تبلیغات

این‌طور به‌نظر می‌رسد که مالک لامبورگینی اونتادور از حالت استاندارد خودرو راضی نبوده و با سپردن گاو خشمگین خود به یک تیونر تایلندی با نام Infinite Motorsports، ظاهر دلخواه خود را روی آن پیاده کرده است. پیشنهاد تیونر به مالک خودرو، کیت بدنه ژاپنی لیبرتی واک (Liberty Walk) بوده که دارای دیفیوزر و بال عقب، بالچه‌های جلو و گلگیر‌های پهن است.

لامبورگینی اونتادور Liberty Walk

در مرحله بعد، بدنه خودرو به رنگ‌های مختلف زرد، قرمز و سیاه رنگ‌آمیزی شده تا ظاهری شبیه به خودرو‌های مسابقه‌ای داشته باشد. برچسب‌های مختلفی از شرکت‌های لیبرتی واک، اینفینیت موتوراسپرت، پیرلی و پور (Pur) هم روی بدنه دیده می‌شوند. رینگ‌های مخصوص تیونر با نام LX12.V12 هم زیر خودرو قرار گرفته که از پره‌های فیبرکربن و لبه‌ای پهن‌تر از رینگ‌های معمولی بهره‌ می‌برد.

لامبورگینی اونتادور Liberty Walk

این رینگ‌ها توسط لاستیک‌های عریض پیرلی در آغوش کشیده شده‌اند و به‌زیبایی در انحنای گلگیر‌های برآمده قرار گرفته‌اند. باتوجه‌به تغییرات انجام‌گرفته روی بدنه، اکنون تشخیص این خودرو با نمونه اونتادور S کمی دشوار شده است. فارغ از جزئیات این مدل، تمامی نمونه‌های اونتادور با موتور ۱۲ سیلندر ۶.۵ لیتری معرفی شده‌اند. این موتور غول‌پیکر در نمونه‌های اولیه ۶۹۰ اسب‌بخار و در آخرین نمونه‌های اونتادور ۷۳۰ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات