رندرهای تیونینگ Rocket Bunny برای تویوتا سوپرا منتشر شد

شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
تیونر ژاپنی راکت‌بانی به‌تازگی، رندرهای کیت بدنه‌ی جدید مخصوص تویوتا سوپرا را منتشر کرده است.
تبلیغات

جدا از طرح‌های تلفیقی معرفی‌شده‌ی تویوتا سوپرای جدید که قبل از معرفی رسمی این خودرو انجام گرفت، اکنون خودرو اسپرت محبوب ژاپنی‌ها دوران موفقی را تجربه می‌کند و سفارش‌های متعددی گرفته است. درواقع، تمامی نمونه‌های درنظر گرفته‌شده برای بازار اروپا در سال ۲۰۱۹ پیش‌فروش شده‌اند و تویوتا تدابیری برای فروش سال ۲۰۲۰ اندیشیده است.

تویوتا سوپرا Rocket bunny

بااین‌حال، تویوتا سوپرای جدید همیشه یک معنی می‌دهد. تیونر‌های مختلف همیشه کیت‌های مختلفی را برای پروژه‌شان در نظر می‌گیرند و اکنون شرکت ژاپنی Tra-Kyoto که برند راکت‌بانی را در زیرمجموعه‌اش دارد، این موضوع را اثبات می‌کند. استودیو این تیونر به‌تازگی، رندرها و ویدئوِ جدیدی منتشر کرده که به‌خوبی کیت بدنه‌ی جدید آن‌ها را به‌تصویر می‌کشد.

ترکیب خودرو اسپرت ژاپنی و تیونری از همان سرزمین، ‌فقط یک معنی می‌دهد: کیت بدنه‌ی بسیار پهن، اسپویلر عقب بزرگ، ارتفاع کم و رینگ‌های مخصوص. تمامی این عناصر قسمتی از پروژه‌ی جدید شرکت Tra-Kyoto است که با دیفیوزر و سیستم اگزوز اسپرت تکمیل می‌شود. آن‌طورکه مشخص است، این پروژه اکنون در مرحله‌ی اولیه‌ی خود قرار دارد و فعلا رندرهای کامپیوتری آن منتشر شده است.

تویوتا سوپرا Rocket bunny

تاکنون، تیونر تاریخ عرضه‌ی دقیق این کیت را اعلام نکرده؛ اما به‌نظر می‌رسد عرضه‌ی پروژه‌ی جدید راکت‌بانی به‌بازار چندماهی طول بکشد. Tra-Kyoto اولین شرکتی نیست که روی سوپرای جدید کار کرده است. پیش‌تر، طرح‌هایی از شرکت‌ Prior Design هم دیده بودیم و تیونر CX Racing هم عکس‌هایی مبنی بر تعویض پیشرانه‌ی B58 قرار گرفته در این خودرو با موتور افسانه‌ای 2JZ را منتشر کرده بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات