لامبورگینی اونتادور S با تیونینگ آیرودینامیک منصوری، رونمایی شد

سه‌شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
کیت بدنه‌ی فیبرکربن جدید منصوری برای لامبورگینی اونتادور S رونمایی شد.
تبلیغات

در حالی که این روزها، تمام توجه به سمت لامبورگینی اونتادور SVJ معطوف شده است، شرکت تیونینگ منصوری (Mansory) با رونمایی جدیدترین محصول خود، اهمیت مدل اونتادور S را یادآوری می‌کند. مدتی است که کیت‌های بدنه‌ی سفارشی منصوری به‌مانند گذشته متفاوت نیستند و بیشتر، قطعات فیبرکربن این برند مسئولیت خودنمایی را برعهده گرفته‌اند.

Lamborghini Aventador S Mansory

منصوری برای لامبورگینی اونتادور S، کیت بدنه‌ی جدید با ۱۵ قطعه‌ی فیبرکربن در نظر گرفته است. پوشش برف پاک کن‌ها، کاور پیشرانه، سپر جلو و عقب، دریچه‌های هوای جانبی، آینه‌های جانبی، اسپویلر عقب، دیفیوزر عقب، صندوق عقب و رکاب‌ها همه از جنس فیبرکربن این برند تیونینگ آلمانی هستند. مشخص نیست که چرا محصولات اخیر منصوری، متمدن‌ شده‌اند؛ شاید باید کیت‌های بدنه‌ی فیبرکربن جدید را آرامش قبل از طوفان دانست. رینگ‌های ۲۰ و ۲۱ اینچ جلو و عقب سفارشی منصوری با نام کاربنادو V با پیچ مرکزی در تایرهای  ۲۵۵ و ۳۵۵ پیرلی P Zero جای گرفته‌اند. فرمول اضافه کردن فیبرکربن به فضای داخلی اونتادور S نیز راه پیدا کرده است؛ در فرمان، پنل دیجیتال، کنسول مرکزی و بخش‌های مختلف اتاق، فیبرکربن منصوری جلب توجه می‌کند که البته به سفارش مشتری، شخصی‌سازی و تزئینات بیشتر فیبرکربن در کنار روکش‌های تمام چرم صندلی‌ها هم وجود دارد.

Lamborghini Aventador S Mansory
Lamborghini Aventador S Mansory
Lamborghini Aventador S Mansory
Lamborghini Aventador S Mansory
Lamborghini Aventador S Mansory

اونتادور S تنها چند قطعه‌ی فیبرکربن از منصوری دریافت کرده است و همچنان از قوای فنی استاندارد کارخانه‌ای استفاده می‌کند. پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر V شکل ۶.۵ لیتری تنفس طبیعی با قدرت ۷۳۰ اسب بخار و گشتاور ۶۹۰ نیوتن‌متر، برای رساندن پرچمدار لامبورگینی در زمان ۲.۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت کافی است. لامبورگینی اونتادور S در نهایت سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود می‌شود که احتمالاً کیت بدنه‌ی منصوری تغییر قابل توجهی در آن ایجاد نمی‌کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات