مدل برقی و سه چرخ، Nobe100 ساخت استونی، رونمایی شد

مدل برقی و سه چرخ، Nobe100 ساخت استونی، رونمایی شد

نوب 100 یک خودروی سه چرخه‌ی تمام برقی است که توانایی پیمایش ۲۲۰ کیلومتر با یک بار شارژ ۲ ساعتی را دارد. این محصول، در استونی ساخته شده است.

استونیایی ها با این که تجربه ای در خودروسازی ندارند ولی با ساخت Nobe100 نوستالژی‌ها را خیلی خوب زنده کرده اند.سه چرخی که با یک بار شارژ ۲۲۰ را می پیماید.

nobo100

 Nobe100 را می توان در سه کلمه خلاصه کرد: ناز، ستودنی و خاطره‌انگیز.البته زیبایی در نظر هر فرد متفاوت است و چه بسا Nobe100 در نظر افرادی زشت ترین طراحی را داشته باشد.

Nobe100 شبیه به یک Bombardier و یا خودرویی که مستقیما از یک فیلم علمی-تخیلی الگوبرداری شده باشد، نیست و از دیگر سه چرخ‌هایی هم که دیده‌ایم کاملا متفاوت است.هرچند که نشانه‌هایی از طراحی‌های کلاسیک مرسدس‌بنز در آن دیده می‌شود. Nobe100 به دلیل ابعاد کوچک و دایره گردش عالی که به لطف سه چرخ بودن دارد، معضل همه روزه ما در پیداکردن جای پارک را مرتفع خواهد‌کرد.

Bombardier

Bombardier

سقف پارچه ای Nobe100 به راحتی قابل برداشتن است و همین مزیت می‌تواند حس یک موتورسیکلت را برای شما به ارمغان بیاورد. در داخل اتاق شما شاهد یک طراحی مینیمالیستی هستید؛ ظاهر کلاسیک، پشت آمپر‌ آنالوگ، داشبورد فلزی، فرمان سفید، قسمت های کوچک چوبی و سوئیچ و دستگیره درب‌های کروم که یادآور خودرو‌های دهه ۱۹۳۰ میلادی است. Nobe100 گنجایش سه سرنشین به همراه یک چمدان که پشت نفر سوم قرار می‌گیرد را داراست.

nobo100

Nobe100 دوست دار محیط زیست با قطعات ۱۰۰ ٪ قابل استفاده مجدد است. طبق ادعای شرکت سازنده، ٰNobe100 توانایی پیمایش ۲۲۰ کیلومتر با یک بار شارژ که ۲ ساعت طول می‌کشد را دارد و می‌تواند به حداکثر سرعت ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت برسد و برای اطمینان خاطر بخشیدن به سرنشین‌های خود می‌تواند یک باتری بیشتر حمل کند.البته این ادعا را هیچ رسانه‌ی معتبری آزمایش نکرده است.

شرکت سازنده Nobe100 برای تولید ٰNobe100،کمپینی تشکیل داده و از علاقه مندان به این سه چرخ الکتریکی دعوت کرده که برای تامین سرمایه اولیه ٰٰ۱.۰۰۰.۰۰۰ یورویی، به سرمایه گذاری در این شرکت بپردازند.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده