نیسان خودروی مفهومی Titan XD Warrior را معرفی کرد

دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۶
مطالعه 3 دقیقه
شرکت نیسان طی روزهای گذشته در نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۶ از طرح مفهومی بسیار جذاب خودروی Titan XD Warrior رونمایی کرد. در ادامه همراه زومیت باشید.
تبلیغات

شرکت خودروسازی نیسان اخیرا و در نمایشگاه خودروی دیترویت، از طرح مفهومی خودروی Titan XD Warrior که در حقیقت نسخه‌ای به روز شده از خودروی Titan XD است، رونمایی کرد. در این خودرو نیز همانند Titan XD از پیشرانه‌ی ۸ سیلندر کامینز استفاده شده است. طول سیستم تعلیق Warrior نسبت به نسخه‌ی عادی Titan XD، در حدود ۷.۶ سانتی‌مترافزایش یافته و در آن از تایرهای قطور ۳۷ اینچی استفاده شده است. در حقیقت نیسان در این خودرو از سیستم تعلیقی استفاده کرده که مناسب خودروهای مسابقه‌ای است. نیسان با اضافه‌کردن المان‌هایی مانند پوشش گل‌گیر، چراغ‌های سقفی و اسپویلرهایی از جنس فیبر کربن، به این خودرو ظاهری خشن بخشیده و آن را به گزینه‌ای مناسب برای مسابقات آفرود بدل کرده است.

اما در نمای داخلی این خودرو نیز از همان طیف رنگ و زبان طراحی بدنه‌ی آن بهره گرفته شده است. نصب غربیلک فرمان تمام آلومینیومی و نمایشگرها و کلیدهای اضافی در این خودرو با هدف بهره بردن از تمام توان و قابلیت‌های آفرود این خودرو صورت گرفته است.

متاسفانه شرکت نیسان اطلاعاتی در خصوص تولید یا عدم تولید این خودروی مفهومی منتشر نکرده است. اما از بیانیه‌ی این شرکت می‌توان برداشت کرد که احتمال تولید انبوه Titan XD Warrior وجود دارد. خوزه مونیوز رئیس شعبه‌ی ایالت متحده‌ی نیسان می‌گوید:

احتمالا برنامه‌ی شرکت نیسان برای سود بردن از این خواست و تمایل خریداران خودروهای پیکاپ، تولید انبوه و عرضه‌ی Titan XD Warrior به بازار خواهد بود.

 اما قطع به یقین می‌توان انتظار داشت که نیسان نسخه‌های مختلفی از Titan را روانه‌ی بازار کند. از این جمله می‌توان به نسخه‌ای کوچک‌تر از Titan XD اشاره کرد. در حال حاضر تنها نسخه‌ی دیزلی از خودروی Titan چهار درب به بازار عرضه شده است. در آینده‌ی نزدیک نیز شاهد عرضه‌ی این پیکاپ در دو نسخه‌ی جدید یکی با پیشرانه‌ی بنزینی ۸ سیلندر ۳۹۰ اسب بخاری و دیگری با پیشرانه‌‌ای نامعلوم، خواهیم بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات