دوچرخه برقی لامبورگینی رونمایی شد

یک‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
لامبورگینی با همکاری شرکت ایتال‌تکنولوژی از دوچرخه برقی در دو مدل کوهستان و جاده رونمایی کرد. فروش دوچرخه الکتریکی لامبورگینی ماه آینده آغاز خواهد شد.
تبلیغات

لامبورگینی حداقل دو بار در تاریخ خود، با تولیدکنندگان دوچرخه برای ساخت مدل‌های مسابقه‌ای کیفیت بالا، همکاری کرده است. در حال حاضر خودروساز معروف دنیا با شرکت ایتال‌تکنولوژی (Italtechnology) همکاری می‌کند تا یک دوچرخه الکتریکی (e-bike) با برند لامبورگینی تولید شود.

به تازگی در موزه لامبورگینی در سنت آگاتا بولونزه اعلام شد که دوچرخه‌‌های برقی که لامبورگینی قصد دارد با همکاری ایتال‌تکنولوژی تولید کند، شامل دو مدل دوچرخه کوهستان و جاده‌ای می‌شود. (تصویر زیر متعلق به دوچرخه کوهستان است).

 دوچرخه برقی لامبورگینی رونمایی شد

اگرچه هنوز منتظر هستیم تا لامبورگینی مشخصات بیش‌تری در مورد این دوچرخه برقی منتشر کند، اما گفته می‌شود که دوچرخه جاده‌ای لامبورگینی برای مشتریانی طراحی شده است که علاقه‌مند به استفاده از حداکثر سرعت هستند. به گفته لامبورگینی، دوچرخه‌سواران می‌توانند با استفاده از دوچرخه برقی جدید به نهایت سرعت مجاز جاده‌ای تحت قوانین رانندگی فعلی دست یابند.  هر دو دوچرخه برقی لامبورگینی در ایتالیا طراحی و ساخته شده‌اند و نتیجه بیش از پنج سال تحقیق و توسعه هستند. آن‌طور که ایتال‌تکنولوژی می‌گوید، چهار اختراع بین‌المللی در رابطه با این دوچرخه‌های الکتریکی ثبت شده است.

فروش دوچرخه برقی لامبورگینی از ماه آینده آغاز خواهد شد و خریداران می‌توانند به صورت آنلاین یا از طریق خرده‌فروشان بین‌المللی انتخابی اقدام به خرید کنند. خریدارانی نیز که از طریق برنامه Ad Personam سفارش خود را ثبت کنند، می‌تواند رنگ‌های سفارشی مخصوص خودروهای لامبورگینی را برای دوچرخه برقی خود رزرو کنند. 

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات