پیش فروش پژو پارس اتوماتیک با قیمت نامشخص

شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
شرکت ایران خودرو از امروز شنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۶، اقدام به پیش‌فروش پژو پارس با گیربکس اتوماتیک خواهد کرد. امکانات فنی و رفاهی جدیدی در این خودرو دیده می‌شود؛ اما قیمت آن، خردادماه سال آینده مشخص خواهد شد.
تبلیغات

پارس LX اتوماتیک، محصولی جدید در سبد بزرگ‌ترین خودوساز کشور محسوب می‌شود. ظاهر این مدل، تفاوت خاصی با نمونه‌ی تولیدی در ۲۰ سال پیش ندارد؛ اما از داشبورد بازطراحی شده‌ی ۴۰۵ و رینگ‌های اسپرت ۱۵ اینچ استفاده می‌کند. 

موتور به‌اصطلاح کم‌مصرف TU5، زیر کاپوت پژو پارس اتوماتیک دیده می‌شود. حجم دقیق این پیشرانه، ۱.۵۸۷ لیتر است. قدرت ۱۰۵ اسب بخار در دور موتور ۵۸۰۰ دور بر دقیقه و گشتاور ۱۴۲ نیوتن‌متر از دور موتور ۴۰۰۰ دور بر دقیقه در TU5 تولید می‌شود. میانگین مصرف سوخت این پیشرانه برای پژو پارس LX، حدود ۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر عنوان شده است که با استاندارد آلایندگی یورو ۴ کار می‌کند. این شرایط، رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ظرف ۱۵ ثانیه و نهایت سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت فراهم خواهد کرد.

پژو پارس  Peugeot Pars

مهم‌ترین امکانات اضافه‌شده به پژو پارس LX اتوماتیک شامل فرمان هیدرولیک، سنسور دنده عقب، ترمز ABS و EBD، آینه‌های جانبی برقی تاشو و تهویه مطبوع اتوماتیک می‌شوند. علاوه بر این‌ها، سیستم صوتی پیشرفته مجهز به موبایل هندزفری، آنتن اکتیو، آینه‌های جانبی برقی تاشو راهنمادار، غربیلک فرمان چرمی، تریم دورنگ، قطعات دکوراتیو طرح چوب و امکان باز کردن صندوق عقب از داخل اتاق در پژو پارس اتوماتیک وجود دارند.

ثبت نام این خودرو، از ساعت ۱۱ صبح شنبه ۲۸ بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا اتمام ظرفیت محدود ادامه خواهد داشت. فقط افراد حقیقی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو یا به‌صورت آنلاین، اقدام به پیش‌خرید پژو پارس اتوماتیک کنند و برای هر فرد، تنها یک دستگاه اختصاص داده می‌شود. مبلغ ودیعه، ۲۴.۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده و برای موعد تحویل خرداد، تیر، مرداد و شهریور، به ترتیب ۱۳، ۱۴، ۱۵ و ۱۶ درصد سود مشارکت پیش‌بینی شده است. قیمت نهایی پژو پارس LX اتوماتیک، هنگام ارسال دعوت‌نامه اعلام خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات