تویوتا هایلوکس با تیونینگ کارلکس، معرفی شد

دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
شرکت تیونینگ کارلِکس (Carlex)، با هدف افزایش قابلیت‌های آف‌رود و ایجاد فضای داخلی لوکس، پیکاپ تویوتا هایلوکس را دستخوش تغییرات مخصوص خود کرده است.
تبلیغات

وانت تویوتا هایلوکس، برخلاف نام خود؛ ماهیت لوکسی ندارد؛ نسل فعلی هایلوکس از  سال ۲۰۱۵ در بازار است، و کم و بیش بهینه‌سازی‌هایی دریافت کرده است، اما برای بهبود کلی این پیکاپ باید سراغ قطعات افترمارکت رفت. از آنجایی که شرکت‌های تیونینگِ بسیاری، هایلوکس را جزو برنامه‌های خود در نظر دارند، تغییر دادن این پیکاپ جان سختِ تویوتا، به یک وانت لوکس آف‌رودر اصلا غیر ممکن نیست. شرکت تیونینگ کارلکس (Carlex)، در جدیدترین پروژه‌ی خود، به سراغ تویوتا هایلوکس رفته است.

تویوتا هایلوکس
تویوتا هایلوکس
تویوتا هایلوکس
تویوتا هایلوکس
تویوتا هایلوکس

شرکت تیونینگ کارلکس، بیش از ۱۰ سال است که محصولات مختلفی، از مرسدس G کلاس تا یاماها V-Max 1700 را دستخوش تغییرات مخصوص به خود کرده است. جدیدترین محصول این شرکت، تویوتا هایلکوس است که به لطف متخصصین کارلکس، حالا لوکس‌تر از همیشه شده است.

 هایلوکس در نمای بیرونی، به کیت بدنه‌ی کاملاً سفارشی مزین شده است. این کیت بدنه شامل سپرهای جدید در جلو عقب، اسپویلر، گلگیرهای برجسته، رکاب جدید، چراغ‌های کوچک جدید و کاور کاپوت است. ظاهر بیرونی هایلوکس با یک طرح خشن و البته تایرهای مخصوص آف‌رود برند بی‌اف گودریچ (BF Goodrich) تکمیل شده است. فاصله‌ی دو محور هایلوکس افزایش داده شده است و با نصب سیستم تعلیق سفارشی برند Pedders، راحتی و سواری هایلوکس در جاده و خارج از جاده، بهبود پیدا کرده است.

تویوتا هایلوکس

در کابین، صندلی‌ها، داشبورد و فرمان، به روکش‌های دست دوخت با رنگ سیاه و قرمز تزئین شده‌اند. همچنین، زیرپایی‌های جدید، سیستم صوتی جدید، درب‌های عایق صدا و درب صندوق عقب خودکار نیز جزو بهینه‌سازی‌های شرکت کارلکس است.

تیم متخصصین کارلکس می‌گوید:

هدف ما، طراحی کامل نمای بیرونی و داخلی برای یکی از محبوب‌ترین پیکاپ‌های بازار بود. تویوتا هایلوکس با تیونینگ شرکت ما، بهترین ویژگی‌های یک پیکاپ راه تماماً در اختیار دارد: کیت بدنه و طراحی بیرونی مناسب، بهینه‌سازی‌های قابلیت‌های آف‌رود و البته فضای داخلی لوکس و تزئینات دست دوخت.

پیشرانه‌ی هایلوکس، مورد بهینه‌سازی قرار نگرفته است و موتورهای بنزینی و دیزلی کارخانه‌ای، مانند پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکل چهار لیتری بنزینی و پیشرانه‌ی دیزلی ۶ سیلندر V شکل با حجم سه لیتر، در دسترس هستند.

متاسفانه، قیمت تمام شده‌ی تویوتا هایلوکس با پکیج تیونینگ کارلکس اعلام نشده است.

تویوتا هایلوکس
تویوتا هایلوکس
تویوتا هایلوکس
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات