نیسان GT-R نسخه‌ی پردزیلا معرفی شد

سه‌شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
شرکت خودروسازی نیسان حامی مالی تیم نشویل پردیتورز در لیگ هاکی NHL است. این خودروساز برای حمایت از تیم نشویل و کارهای خیریه، خودروی پردزیلا را ساخته است.
تبلیغات

فصل جدید مسابقات هاکی آمریکا به‌زودی شروع می‌شود؛ اما پیش از آن باید ببینیم بین دو تیم پیتسبورگ پنگوئنر و نشویل پردتورز، کدام‌یک قهرمان جام استنلی (جام حذفی هاکی NHL) می‌شوند. نیسان در تلاش برای نشان دادن حمایت خود از تیم خانگی‌اش، خودروی پردزیلا (Predzilla) را ساخته است؛ چراکه فعالیت‌های نیسان در آمریکای شمالی، در نمایندگی نشویل به‌عنوان مقر اصلی انجام می‌شود.

نیسان پردزیلا GT-R
نیسان پردزیلا GT-R

پردزیلا یک خودروی Nissan GT-R است که به رنگ‌ و گرافیک‌ رسمی تیم نشویل پردیتورز طراحی شده و با رنگ زرد، جذاب‌تر از گذشته به نظر می‌رسد. نیسان علاوه بر دادن این گودزیلا به پردتورز برای نشان دادن حمایتش، اعلام کرده است که این خودرو، جذابیت اصلی مزایده‌ی جذب سرمایه برای بنیاد پردتورز خواهد بود. مزایده‌ی این خودرو هم‌اکنون به‌صورت زنده پخش می‌شود و شامل دو بلیط فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ برای تیم نشویل پردتورز است. فقط طرفداران سرسخت این تیم هاکی می‌توانند برای خرید این خودروی اسپرت درخواست بدهند.

نیسان پردزیلا GT-R
نیسان پردزیلا GT-R

Predzilla GT-R مجهز به پیشرانه مشهور و دست‌ساز ۳.۸ لیتری V-6 با دو توربوشارژر است. این نسخه از GT-R با آستانه‌ی ۱۰۹,۹۹۰ دلار قیمت‌گذاری شده است که بسیار مناسب به نظر می‌رسد. نیسان و بنیاد نشویل پردتورز امیدوارند که خیرین بیشتری برای این مزایده‌ی خیریه داوطلب شوند.

نیسان پردزیلا GT-R

بنیاد نشویل پردتورز سالانه صدها هزار دلار به سازمان‌های خیریه در سراسر جامعه کمک می‌کند. اخیرا این سازمان ۵۰۰ هزار دلار کمک مالی به ۱۲۹ سازمان مختلف خدمات اجتماعی اعطا کرده است. بنابراین خریدن این ماشین نه‌تنها خرید یک خودروی اسپرت است، بلکه به سازمان‌‌های محلی هم کمک فوق‌العاده‌ای می‌کند. نیسان امیدوار است بهترین طرفدار تیم نشیول پردتورز در این مزایده‌ی پیروز شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات