نسخه جدید هوندا فیت معرفی شد

یک‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
هوندا فیت برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ تولید و وارد بازار شد و فروش قابل قبولی داشت. حالا شرکت هوندا، فیت جدید را با تغییرات داخلی جالبی طراحی کرده است.
تبلیغات

هوندا پس از معرفی آکورد جدید در هفته‌ی پیش، کوچک‌ترین محصول خود را بازطراحی کرده است. فیت جدید چهره تهاجمی‌تری دارد و برای کمک بیشتر به راننده، فناوری‌های زیادی در آن به کار رفته است.

هوندا فیت جدید
هوندا فیت جدید

تغییرات داخلی، ظریف و زیرکانه هستند؛ درحالی‌که داشبورد مشابه نمونه‌ی قبلی است. خودروی فیت دارای سان‌روف است که زیبایی خاصی به این خودرو می‌بخشد. طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های ایمنی فعال، از جمله کروز کنترل هوشمند، ترمز خودکار، هشدار برخورد از جلو، سیستم نگهداری مسیر حرکت خودرو و هشدار خروج از لاین جاده در دسترس است. صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی در کنسول مرکزی اکنون به اندوید اتو و اپل کارپلی نیز مجهز شده است.

 قدرت این خودرو از پیشرانه ۱.۵ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۳۰ اسب بخار و ۱۵۵ نیوتن متر گشتاور به دست می‌آید. هوندا می‌گوید که مجموعه‌ای از دمپرهای تیون شده، سیستم تعلیق مدرن و تجهیزات فرمان بازسازی‌شده، خاصیت فرمان‌پذیری بهتری به این ماشین می‌دهند.

هوندا فیت جدید
هوندا فیت جدید
هوندا فیت جدید

تغییرات جدیدی که در این خودرو ایجاد شده است، باعث افزایش آسایش سرنشینان خودرو در جاده می‌شود. این تغییرات شامل صندلی‌های جدید، پیشرانه و جعبه‌دنده بهینه‌شده، همراه با شیشه‌های آکوستیک چندلایه می‌شوند. همچنین وجود عایق‌های بیشتر در اطراف بدنه خودرو، باعث افزایش سکوت برای سرنشینان می‌شود.

قیمت فیت از ۱۶,۹۹۵ دلار برای مدل پایه با گیربکس ۶ سرعته دستی LX شروع خواهد شد و تا ۲۱,۵۲۰ دلار برای مدل EX-L با مشخصات اسپرت و ناوبری ماهواره‌ای برآورد می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات