ام جی 360 چه زمانی پیش فروش خواهد شد؟

یک‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
مونتاژ آزمایشی خودروی MG 360 در ممقان به پایان رسیده‌ است و کار تولید نهایی به‌زودی آغاز می‌شود. اما پیش فروش ام‌جی ۳۶۰ از چه زمانی آغاز می‌شود؟
تبلیغات

شرکت ام‌جی‌ پارس موتور با سرمایه‌گذاری مشترک سایک موتور (SAIC MOTOR) چین و صنعت خودرو آذربایجان (AZVICO) شکل گرفته‌ است تا خودروهای شرکت بریتانیایی MG را در خاک ایران مونتاژ و تولید کند. این شرکت گام‌های ابتدایی تولید اولین محصول خود را برداشته و تولید آزمایشی ام‌جی 360 را پشت سر گذاشته است.

بر اساس اعلام مدیران ام‌جی‌ پارس موتور به خبرنگار زومیت، تولید آزمایشی خودروی MG 360 در خاک ایران انجام و تعدادی از خودروهای تولیدی نیز پلاک شده است. این کارخانه در حال حاضر آماده‌ی تولید تجاری و انبوه خودروی ام‌جی ۳۶۰ است. 

با شروع تولید انبوه و تجاری محصول ام‌جی ۳۶۰، پیش‌فروش این خودرو اواخر فرودین و اوایل اردیبهشت سال ۱۳۹۶ انجام و تحویل خودروها از خرداد آغاز خواهد شد.

قیمت ام‌جی ۳۶۰ تولیدی در کارخانه‌‌ی ام‌جی پارس موتور به‌طور رسمی تعیین نشده است؛ اما برآورد قیمتی این شرکت برای ام‌جی ۳۶۰ دستی و اتوماتیک، مبلغی بین ۵۵ تا ۷۰ میلیون تومان است.

قرار است این خودرو ابتدا در ایران مونتاژ جزئی شود و بر اساس تعهد شرکت ام‌جی پارس موتور به وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه این خودرو و محصولات دیگر در ایران به سمت مونتاژ عمده (تولید) پیش بروند.

ام‌جی ۳۶۰ خودرویی در کلاس بدنه سدان است که با پیشرانه‌ی ۱۴۹۸ سی‌سی با توان ۱۱۰ اسب بخار و گشتاور ۱۳۵ نیوتن‌متر به بازار ارائه خواهد شد. این خودرو با دو جعبه دنده‌ی دستی و اتوماتیک عرضه خواهد شد که هر دو مدل، فرمان برقی و سیستم‌های ترمز و پایداری ABS ،EBD ،BA و CBC دارند. 

این خودرو با ۴ ایربگ، چراغ روز، دوربین عقب، سانروف برقی، سیستم بلوتوث، صفحه ۸ اینچی لمسی، سیستم هشداردهنده‌ی باد لاستیک و امکانات دیگر عرضه خواهد شد. تایر این خودرو ۱۶ اینچی است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات