مرسدس بنز CLA 45 AMG با تیونینگ SR

چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
در این روزها اکثر شرکت‌های تیونینگ، دست به ارتقا خودرو‌های معروف می‌زنند. به تازگی مرسدس بنز، در خودروی CLA45 فیس‌لیفت انجام داده است. ولی یک تیونر آلمانی راضی به تغییرات کارخانه‌ای نبوده و تغییراتی در مدل CLA45 انجام داده. با ما همراه باشید تا به بررسی این خودرو در زومیت بپردازیم.
تبلیغات

مرسدس بنز CLA45 به تازگی دستخوش تغیرات ظاهری (Face lift) شده است. ولی شرکت تیونینگ اشمیت روولوشن (schmidt revolution) به تغییرات اعمال شده قانع نیست و دست به ارتقا در این خودرو برده است.

تغییرات این خودرو در قوای محرکه، به دستکاری در واحد کنترل الکترونیک خودرو محدود شده، و با اندکی تغییر حدود ۲۵ اسب بخار به قدرت خودرو اضافه شده است، که مجموعاً قدرت پیشرانه‌ی ۲ لیتری خود را به ۳۹۴ اسب بخار می‌رساند. هنوز هیچ صحبتی از رکوردها، شتاب و حداکثر سرعت این خودروی چهار در کوپه به میان نیامده است. ولی نسخه‌ی اصلی بدون تغییرات این خودرو، از حالت سکون به ۴.۱ ثانیه زمان برای رسیدن به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت احتیاج دارد و در نهایت نیز به سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که البته به صورت الکترونیکی محدود شده است.

رینگ‌هایی که این تیونر انتخاب کرده، دید کاملی به دیسک و کالیپر ترمز (Brake Caliper) قرمز رنگ زیبای آن می‌دهد، که باعث شمای اسپرت‌تر خودرو شده است. این رینگ‌ها در اندازه‌ی ۱۹ اینچی و در دو مدل مقعر و گود در دسترس هستند و اندازه‌ی تایر مناسب برای آن‌ها ۳۵\۲۳۵ است. علاوه بر این‌ها، کمک فنرهای جدید H&R برای این خودرو در نظر گرفته شده که باعث نزدیک‌تر شدن این خودرو به اندازه‌ی ۲۵ میلی‌متر به زمین می‌شود.

بقیه تغییرات این خودرو شامل باله‌ی عقب جدید، کیت جانبی بدنه و اضافه شدن لوگوی اسپید باکس است. در ادامه شما را به دیدن تصاویری از این خودروی جذاب دعوت می‌کنیم.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات