مرسدس‌بنز SLS 6.3 AMG Black Series توسط تیونر آلمانی mcchip زیر تیغ جراحی رفت

سه‌شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۲
مطالعه 2 دقیقه
مرسدس‌بنز یکی از برترین خودروسازهای موجود است که همیشه‌ مجموعه‌ای از بهترین‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. یقیناً علاقمندان به خودروهای اسپرت با مرسدس‌بنز SLS آشنا هستند، خودرویی که پس از نیم‌قرن به یاد مرسدس‌بنز گالوینگ پا به عرصه‌ی وجود نهاد. اما ستاره‌ی درخشان ژِرمن به این نمونه اکتفا نکرده و خودروی خود را زیر تیغ جراحان مرکز تیونینگ خود سپرد تا AMG روح طغیان‌گر خودروهای سوپر اسپرت را در کالبد این خودرو دمیده و نسخه‌ی SLS 6.3 Black Series را در اختیار دوست‌داران قرار دهد. حال تیونر mcchip باردیگر SLS 6.3 AMG Black Series را مورد بازنگری قرار داده است.
تبلیغات

SLS 6.3 AMG Black Series در حالت طبیعی به خودی خود دارای 622 اسب بخار قدرت است. اما همانطور که گفتیم، تیونر آلمانی mcchip به قدرت نهان این خودرو راضی نشده و خود ابتکار عمل را در دست گرفته تا مجددا این خودرو را مورد بازنگری قرار دهد. این سوپر اسپرت پس از بازنگری‌های انجام شده دارای 654 اسب بخار قدرت است.

تیونر آلمانی mcchip خودروی مورد نظر را فقط از جنبه‌ی کارایی مورد بازبینی قرار داده است و شاهد تغییراتی از جمله بهبودهای آئرودینامیکی در بدنه‌ی آن نیستیم. با این حال می‌توان از کیت‌های موجود برای آن استفاده کرد که در قالب رده‌بندی شده به مشتریان ارائه می‌شود. برای مثال این گزینه‌ها شامل کیت رده‌ی یک، کیت رده‌ی دو و کیت رده‌ی سه است. mcchip سال گذشته مرسدس C63 AMG را مورد بازنگری قرار داد که با نام Dominator به بازار عرضه شد.

در صورتی که علاقمند به خرید کیت رده‌ی یک روی این خودرو باشید باید مبلغ 3,199 یورو بیشتر از نسخه‌ی معمولی بپردازید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات