طرح فروش فوری ایران خودرو؛ ویژه شهریور ۱۴۰۰

طرح فروش فوری ایران خودرو؛ ویژه شهریور ۱۴۰۰

طرح پیش‌فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو برای سه محصول پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، پارس TU5 و پارس بنزینی سال با موعد تحویل سه‌ماهه از صبح یکشنبه ۲۱ شهریور آغاز خواهد شد.

متقاضیانی که در قرعه‌کشی‎‌های قبلی ایران‌خودرو انتخاب نشده‌اند، می‌توانند در طرح فروش فوری ثبت‌ نام کنند. در این طرح، قیمت خودرو مشخص و مطابق مبلغ قید‌شده در قرارداد خواهد بود. 

طرح پیش‌فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو از ساعت ۹ صبح یکشنبه ۲۱ شهریور آغاز خواهد شد و تا ساعت ۲۳:۵۹ سه‌شنبه ۲۳ شهریور ادامه خواهد یافت. در این طرح، پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای، پارس TU5 و پارس بنزینی سال با موعد تحویل سه‌ماهه عرضه خواهد شد. مشتریان نهایی پس از گذشت حداکثر سه روز از اتمام مهلت ثبت‌ نام و از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد. به‌منظور مشارکت مشتریان واقعی، در این طرح نیز محدودیت ثبت‌ نام در نظر گرفته شده است.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو مراجعه کنند. برای پاسخ‌گویی به سؤالات حین ثبت‌‌ نام، شماره‌ تلفن ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ در نظر گرفته شده است.

شرایط عمومی بخشنامه

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

۲. متقاضی به ارائه‌ اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) ملزم است.

۳. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت‌‌ نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا ۴۸ ماه است.

۴. امکان صلح و نقل‌و‌انتقال خودرو حتی به‌صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

۵. متقاضی هنگام ثبت‌ نام، شماره‌ حساب (شماره‌ شبا) خود را باید معرفی و از کارت‌ بانکی به‌ نام خود برای واریز وجه استفاده کند. شماره‌ تلفن‌ همراه معرفی‌شده نیز باید به ‌نامِ خود متقاضی باشد.

۶. ثبت‌ نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۷. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه متقاضی انتخاب می‌شود، با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باید مطابق باشد.

۸. انتقال حقوق ناشی از انتخاب‌ شدن در قرعه‌کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۹. گارانتی خودرو پس از سه ماه از زمان تحویل در صورت مراجعه‌ نکردن به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود. همچنین در مراجعه به نمایندگی، کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو الزامی است.

۱۰. سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک‌ساله رهن نزد شرکت ایران‌خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه‌ حساب مشترى و فکّ رهن، تحویل مشتریان گرامى خواهد شد.

نکته ۱: برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب روی خودرو)، ثبت‌ نام میسر نخواهد بود.

نکته ۲: اگر افراد بدون گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال در این طرح ثبت‌ نام کنند، ضمن منتفی تلقی‌ شدن ثبت‌ نام، تا سه سال نمی‌توانند در هیچ‌‌یک از طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران‌خودرو ثبت‌ نام کنند.

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو، سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

نکته ۴: انتخاب‌شدگان در طرح‌های قبلی که موفق نشده‌اند وجه را واریز کنند، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت فروش اینترنتی محصولات ایرانخودرو، مجددا ثبت‌ نام کنند.

نکته ۵: تا مدت یک سال، مشتری مبلغ ۵۰ هزار تومان از ثمن معامله را پرداخت نخواهد کرد و به‌ ازای مبلغ دِین و تعهد مشتری بابت منتقل‌ نکردن خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت. شرط مدت در این بند، صرفا در‌ اختیار خودروساز است و خریدار نمی‌تواند قبل از موعد مذکور آن را پرداخت کند. پس از گذشت یک سال از صدور فاکتور، مشتری باید رهن خودرو را فکّ و مطابق با ضوابط شرکت، هزینه‌های متعلقه را پرداخت کند و پس‌ از‌ آن، سند چاپ و تحویل وی خواهد شد.

خودرومبلغ (تومان)زمان تحویلتاریخ فک رهن
پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای۲۱۶ میلیون ۹۰ روز کارییک سال پس از دریافت خودرو
پارس سال۱۴۰ میلیون ۹۰ روز کارییک سال پس از دریافت خودرو
پارس TU5۱۴۶ میلیون ۹۰ روز کارییک سال پس از دریافت خودرو

Banner Zoomit HR

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده