طرح فروش فوری ایران خودرو؛ ویژه شهریور ۱۴۰۰

پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
مطالعه 3 دقیقه
طرح پیش‌فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو برای سه محصول پژو پارس سال، رانا پلاس و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل سه‌ماهه انجام می‌شود.

متقاضیانی که در قرعه‌کشی‎‌های قبلی ایران‌خودرو انتخاب نشده‌اند، می‌توانند در طرح فروش فوری ثبت‌نام کنند. در این طرح، قیمت خودرو مشخص و مطابق مبلغ قید‌شده در قرارداد خواهد بود.

طرح پیش‌فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو از ساعت ۹ امروز پنج شنبه ۴ شهریور آغاز و تا ساعت ۲۳:۵۹ شنبه ۶ شهریور ادامه می‌یابد. در این طرح، پژو پارس سال، رانا پلاس و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل سه‌ماهه عرضه خواهد شد. مشتریان نهایی پس از گذشت حداکثر سه روز از اتمام مهلت ثبت‌نام و ازطریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد. به‌منظور مشارکت مشتریان واقعی، در این طرح نیز محدودیت ثبت‌نام در نظر گرفته شده است.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو مراجعه کنند. درضمن برای پاسخ‌گویی به سؤالات حین ثبت‌‌نام، شماره‌تلفن ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ در نظر گرفته شده است.

شرایط عمومی بخشنامه

۱. به هر کدملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

۲. متقاضی به ارائه‌ اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) ملزم است.

۳. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت‌‌نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا ۴۸ ماه است.

۴. امکان صلح و نقل‌و‌انتقال خودرو حتی به‌صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

۵. متقاضی هنگام ثبت‌نام، شماره‌ حساب (شماره‌ شبا) خود را باید معرفی و از کارت‌ بانکی به‌ نام خود برای واریز وجه استفاده کند. شماره‌ تلفن‌همراه معرفی‌شده نیز باید به ‌نامِ خود متقاضی باشد.

۶. ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۷. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه متقاضی انتخاب می‌شود، با آدرس و کدپستی متقاضی در یک استان باید مطابق باشد.

۸. انتقال حقوق ناشی از انتخاب‌شدن در قرعه‌کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۹. گارانتی خودرو پس از سه ماه از زمان تحویل درصورت مراجعه‌نکردن به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود. همچنین در مراجعه به نمایندگی، کارکرد حداقل ۱،۰۰۰ کیلومتری خودرو الزامی است.

۱۰. سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک‌ساله رهن نزد شرکت ایران‌خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه‌ حساب مشتری و فکّ رهن، تحویل مشتریان گرامی خواهد شد.

نکته ۱: برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب روی خودرو)، ثبت‌نام میسر نخواهد بود.

نکته ۲: اگر افراد بدون گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال در این طرح ثبت‌نام کنند، ضمن منتفی تلقی‌شدن ثبت‌نام، تا سه سال نمی‌توانند در هیچ‌‌یک از طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران‌خودرو ثبت‌نام کنند.

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو، سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

نکته ۴: انتخاب‌شدگان در طرح‌های قبلی که موفق نشده‌اند وجه را واریز کنند، می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایرانخودرو، مجددا ثبت‌نام کنند.

نکته ۵: تا مدت یک سال، مشتری مبلغ ۵۰ هزار تومان از ثمن معامله را پرداخت نخواهد کرد و به‌ازای مبلغ دین و تعهد مشتری بابت منتقل‌نکردن خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت. شرط مدت در این بند، صرفاً در‌اختیار خودروساز است و خریدار نمی‌تواند قبل از موعد مذکور آن را پرداخت کند. پس از گذشت یک سال از صدور فاکتور، مشتری باید رهن خودرو را فکّ و مطابق با ضوابط شرکت، هزینه‌های متعلقه را پرداخت کند و پس‌از‌آن، سند چاپ و تحویل وی خواهد شد.

مطالب مشابه

نظرات