مرسدس بنز S کلاس تیونینگ منصوری معرفی شد

مرسدس بنز S کلاس تیونینگ منصوری معرفی شد

منصوری از پکیج تیونینگ جدید با به‌روزرسانی‌های بصری و افزایش قدرت برای نسل جدید سدان پرچم‌دار مرسدس بنز کلاس S مدل ۲۰۲۱ رونمایی کرد که شامل مدل‌های دیزلی و بنزینی می‌شود.

شرکت تیونینگ خودرو منصوری چند به‌روزرسانی برای نسل جدید مرسدس بنز S کلاس معرفی کرده است که در مقایسه با پروژه‌های معمولی این شرکت نسبتاً خاص‌تر هستند. به گزارش carscoops، مسئولان منصوری می‌گویند نمای بیرونی سدان پرچم‌دار خودروساز آلمانی به‌عمد محتاطانه نگه داشته شده است تا متناسب با نیازهای مشتریان قدیمی مرسدس بنز کلاس S باشد.

نمای جلو مرسدس بنز کلاس اس 2021 تیونینگ منصوری / Mansory 2021 Mercedes-Benz S-Class

تغییرات مرسدس بنز S کلاس منصوری شامل قطعات الحاقی به جلو، کناره‌ها و عقب خودرو، درپوش آینه‌های جانبی جدید، اسپویلرهای نصب‌شده روی صندوق عقب و سقف و چند اصلاح دیگر است که همگی از فیبر کربن ساخته شده‌اند. چراغ‌های LED جلو اختیاری هستند و رینگ‌های جایگزین در اندازه ۲۲ اینچی در جلو و عقب در دسترس قرار می‌گیرند.

منصوری می‌تواند کارهای زیادی در فضای داخل کابین مرسدس بنز کلاس S مدل ۲۰۲۱ انجام بدهد. بنابر این بسته به آن‌چه مالک می‌خواهد، منصوری طراحی کابین را در رنگ‌های مختلف انجام می‌دهد که شامل نصب غربیلک فرمان چرمی-کربنی، قطعات تزئینی فیبر کربنی، پدال‌های آلومینیومی و روکش‌های منحصربه‌فرد می‌شود و لوگوی منصوری نیز در قسمت‌‌های مختلف کابین خودرو قرار می‌گیرد.

به یاد داشته باشید که کارهای منصوری هیچ‌گاه در تغییرات ظاهری خلاصه نمی‌شود و همیشه با افزایش قدرت همراه است. منصوری قدرت و گشتاور مدل‌های S400d و S500 را به ترتیب به ۳۸۹ اسب‌ بخار و ۸۳۷ نیوتن‌متر و ۵۱۹ اسب‌ بخار و ۶۲۹ نیوتن‌متر افزایش می‌دهد.

نسخه دیزلی دارای ۶۵ اسب‌ بخار قدرت و ۱۳۷ نیوتن‌متر گشتاور بیشتر نسبت به مدل معمولی است که برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، کاهش ۰٫۶ ثانیه‌ای زمان ۴٫۸ ثانیه به ارمغان می‌آورد و می‌تواند به بیشینه سرعت ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد. مدل بنزینی دارای ۹۰ اسب‌ بخار قدرت اضافه و ۱۰۹ نیوتن‌متر گشتاور است و در زمان ۴٫۳ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که ۰٫۶ ثانیه سریع‌تر از مدل اصلی است و می‌تواند به بیشینه سرعت ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده