در عید نوروز، ۱۰۰ خودرو با پهپاد جریمه شدند

در عید نوروز، ۱۰۰ خودرو با پهپاد جریمه شدند

سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی، از اعمال قانون ۱۰۰ خودرو در آخرین روز تعطیلات نوروزی با پهپاد خبر دارد.

به گزارش تسنیم، سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی، در آخرین روز تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۰ مصادف با روز طبیعت از تفرجگاه‌ها، تفریحگاه‌ها و پارک‌های استان تهران بازدید هوایی کرد. او در این پایش هوایی به رصد محورهای مواصلاتی منتهی به پایتخت و ترددهای جاده‌ای پرداخت و گفت:

خوشبختانه مشکل خاصی وجود ندارد و اکثر مردم طبق پروتکل‌های وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا عمل کرده‌اند. مردم فهیم جامعه اسلامی همواره با پلیس در همه زمینه‌ها همکاری کرده‌اند، بحمدالله مردم عزیز مانند سال گذشته با توجه به شرایط کرونایی نسبت به پروتکل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت پایبند بوده و سعی کرده‌اند تا حد ممکن از منازل خود خارج نشوند. ان‌شاءالله به‌زودی شاهد نابودی ویروس کرونا خواهیم بود و مردم عزیز در نوروزهای آتی، سنت‌های سال نو را در آرامش و سلامت انجام خواهند داد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با حضور در مرکز کنترل ترافیک راهور، ضمن رصد محورهای مواصلاتی کشور، با اشاره به لزوم استفاده از تکنولوژی و فناوری‌های نوین در رصد جاده‌ها و محورهای مواصلاتی گفت:

امسال برای نخستین بار در نیروی انتظامی از پهپادها برای کنترل محورهای مواصلاتی در سطح کشور استفاده شد و در ایام نوروز بیش از ۱۰۰ خودرو با استفاده از پهپادها اعمال قانون شدند.


منبع تسنیم

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید