لامبورگینی اونتادور S رودستر، معرفی شد

لامبورگینی اونتادور S رودستر، معرفی شد

مدل رودستر لامبورگینی اونتادور S، قبل از رونمایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت، معرفی شد.

لامبورگینی اونتادور S کوپه، ترکیب کاملی از یک سوپراسپرت لوکس و قدرتمند است که حالا با معرفی نسخه‌ی رودستر آن، خواستنی‌تر از همیشه شده است؛ این محصول ایتالیایی، در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی خواهد شد و در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه می‌شود.

مانند مدل‌های پیشین روباز با سقف سخت، اونتادور اِس رودستر همان مشخصات فنی جالب توجه را دارد که حالا لوکس بودن و تجربه‌ی رانندگی بدون سقف نیز ارائه می‌دهد. گاو خشمگین ایتالیایی با تغییرات کمی در ظاهر، زیباتر از همیشه شده است.

اونتادور s رودستر

سقف سخت جداشدنی اونتادور S رودستر، با وزنی کمتر از ۶ کیلوگرم، از جنس فیبر کربن و با رنگ استاندارد سیاه مات است که البته رنگ‌های سفارشی مانند سیاه براق نیز در دسترس هستند. پوشش پیشرانه‌ی Y شکل و فیبر کربنی، از پنجره‌ی سیاه رنگ عقب شروع و با رنگ بدنه ترکیب می‌شود. آپشن پوشش شفاف برای پیشرانه نیز وجود دارد که پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر V شکل تنفس طبیعی را در معرض دید قرار می‌دهد.

این پیشرانه با ۷۳۰ اسب بخار قدرت و ۶۹۰ نیوتن‌متر گشتاور، به یک جعبه‌دنده ۷ سرعته ISR مجهز شده است تا اونتادور S رودستر با حداکثر سرعت ۳۵۰ کیلومتر در ساعت، در ۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیومتر در ساعت برسد. این پیشرانه‌ی قدرتمند، با سیستم‌هایی که در مدل کوپه وجود دارد، مانند سیستم چهارچرخ محرک، سیستم تعلیق فعال، سیستم چهار چرخ فرمان‌پذیر و حالت‌های رانندگی EGO شامل استرادا، اسپرت و کورسا همراه شده است.

اونتادور s رودستر

۱۳ رنگ مختلف شامل زرد جیالو اوروس تا آبی ایگیر، برای اونتادور S رودستر در نظر گرفته شده است. در فضای داخلی از چرم و آلکانترا، در رنگ‌های مختلف استفاده شده است. در تصاویر منتشرشده، صندلی‌های چرمی و فضای داخلی با رنگ سیاه و بژ کم‌رنگ تزئین شده‌اند.

لامبورگینی اونتادور S رودستر در سال ۲۰۱۸ و با آستانه قیمت ۴۶۰ هزار و ۲۴۷ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده