زمان قطعی پیش فروش پژو 2008 اعلام شد

زمان قطعی پیش فروش پژو 2008 اعلام شد

هاشم یکه‌زارع مدیرعامل ایران خودرو، زمان قطعی پیش فروش پژو 2008 و شرایط ثبت نام آن را اعلام کرد. با زومیت همراه باشید.

اولین خودروی پسابرجامی تولیدی در کارخانه سرمایه‌گذاری مشترک (جوینت ونچر) ایکاپ تا چند روز آینده توسط ایران‌خودرو پیش فروش خواهد شد. هاشم یکه‌زارع، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام این خبر گفت:

در کنار خودروی پژو 2008، دو خودروی جدید تندرپلاس و دناپلاس نیز از طرف گروه ایران‌خودرو پیش فروش خواهند شد. در این دور، روند متفاوتی جهت پیش فروش توسط گروه ایران‌خودرو در نظر گرفته شده است. بدین‌ صورت که دارندگان کد ملی زوج روز پنج‌شنبه اول تیر ماه و دارندگان کد ملی فرد روز شنبه سوم تیر ماه قادر خواهند بود خودروی مد نظر خود را ثبت نام کنند.

 یکه‌زارع با بیان این که هر کد ملی تنها قادر به ثبت نام یک دستگاه خودرو خواهد بود اعلام کرد:

پیش پرداخت برای خودروی پژو 2008، مبلغ ۶۰ میلیون تومان با سود مشارکت ۱۵ درصد و نرخ انصراف ۱۲ درصد در نظر گرفته شده است. همچنین این ثبت‌نام فاقد امکان صلح بوده و تمام تلاش خود را به کار برده‌ایم تا تمام مشتریان از فرصتی برابر جهت خرید خودروی مدنظر خود برخوردار باشند.

2008

پژو 2008 در خیابان‌های تهران در حال تست جاده‌ای

روز گذشته نیز اولین خودروی پژو 2008 در حال تست در خیابان های تهران با پلاک گذر موقت رویت شد. پلاک گذر موقت معمولا برای استفاده در خودروهایی است که جهت تردد کوتاه مدت از خارج به کشور وارد می‌شوند. اما از ابتدای سال 96 این پلاک برای خودروهای در حال تست جاده و خیابانی نیز به کار گرفته می‌شود.

منبع iranjib asriran

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید